Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

lehteson masat e covid

Franca na vendos në hartën jeshile, edhe të pavaksinuarit mund të udhëtojnë, por ja çfarë duhet të kenë

Franca, një nga shtetet më të rëndësishme europiane, madje një nga shtetet ku vjet dhe parvjet kishte numrin më të madh të azilantëve shqiptarë,...

Lajmet e fundit