Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

legalizimet

Shpërndahen 250 leje legalizimi në zonën e Kombinatit

250 leje legalizimi janë shpërndarë në zonën e Kombinatit, në Tiranë. Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri, së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm...

Legalizimet, Artan Lame jep një mesazh të rëndësishëm për emigrantët

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame, i ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë që të mirëkuptojnë fluksin e madh për procesin e legalizimeve për shkak të...

Edi Rama: Ja e vërteta e legalizimeve

Kryeministri Edi Rama ka hedhur poshtë akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha se qeveria nuk ka bërë asnjë legalizim, dhe ato që janë shpërndarë deri...

Banorja-Ramës: Vërtet vij nga Alpet, por u bëra me shtëpi në Tiranë

Gjatë shpërndarjeve të lejeve të legalizimit në Kamzë, kryeministri Edi Rama nuk ka shmangur batutat me banorët që i përfitojnë ato. “Ju...

Rama në Kamzë: Saliu ju trajtoi si dele, dallimin mes Shabanit dhe Artanit e bëni vetë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë lejet e legalizimit për qytetarët në Kamzë, ku është shprehur se kjo zonë kishte numrin më të vogël të...

Lajmet e fundit