Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

lefter maliqi

Pranoi mandatin, flet Lefter Maliqi: Basha e shkatërroi PD. Ngela në çadër sepse ai më premtoi…

'Unë Sali Berishës i jam mirënjohës, por jo Lulzim Bashes. Ai e ka shkatërruar Partinë Demokratike. Me PD më afroi Sokol Olldashi, unë...

I PARI demokrat që MERR MANDATIN e deputetit nga lista e PD: Do jem OPOZITAR i arsyeshëm

Lefter Maliqi është i pari nga lista e Partisë Demokratike, i cili pranon të ulet ne Kuvend si deputet i ri. Larg vëmendjes se...

Peza i pret hovin Bardhit: Po të jap një lajm, ky kandidat i PD nuk e ‘djeg’ mandatin

Eksperti juridik i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi thotë se të gjithë deputetët opozitarë që nuk pranojnë të djegin mandatin do të shpallen “tradhëtarë” nga...

Zv.DREJTORI i burgjeve stërvitet fuqishëm, ndan VIDEON mbi paralele

Edhe pse në postin e zv/drejtorit, kjo nuk e pengon që të stërvitet çdo ditë dhe të mbajë trupin në formë. ...

Zv.drejtori i Ramës foto me Artur Zoton: Miku im fitoi me të drejtë pafajësinë, suksese në të ardhmen

Në këtë fotografi krejt të veçantë shfaqet ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve dhe zëvendës drejtori i përgjithshëm i Burgjeve, Artur Zoto dhe Lefter Maliqi....

“Ngushtohet laku”, kandidati për deputet “ultimatum” Bashës: Të pres deri nesër në 12 të natës

Pas publikimt të listës së kandidatëve për deputetë një “problem” i ri ka dalë për kreun e PD-së, shumë personalitete e kanë kundërshtuar këtë...

Lajmet e fundit