Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

lefter maliqi

Doli i zhgënjyer nga gara në Berat, Lefter Maliqi nuk dorëzohet: Dështimi i pamerituar të motivon deri në fitore

Lefter Maliqi ka publikuar në rrjete sociale një foto të tijën me një mbishkrim për të uruar të gjithë qytetarët në këtë fillim maji,...

Lefter Maliqi bën denoncimin e rëndë: Ky është IT i Nasip Naços. Më dërgon mesazhe fyese në emër të presidentit Meta

Kandidati për deputet i LSI në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi ka bërë një denoncim të rëndë në rrjete sociale, lidhur me disa mesazhe...

Partia Socialiste kryeson me gati 13.000 vota, Lefter Maliqi nuk njeh zgjedhjet: Nuk i pranoj, kurrë dhe pikë! Diçka e tmerrshme fshihet

Vjen kontestimi i parë i zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, kur procesi i numërimit të votave nuk ka përfunduar ende. Deputeti Lefter Maliqi, pjesë...

Lefter Maliqi i bindur: Socialistët e ndershëm po vërshojnë drejt LSI-së, PS po blen vota me shishe vaji

Kandidati i LSI-së në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, është shprehur se të gjithë socialistët e ndershëm po kalojnë me LSI-në dhe kjho e...

Provokon Lefter Maliqi: Në 25 prill do të shkarkohen kontrollorët e Rilindjes. Në Berat është ndezur zjarri që do i djegë

Kandidati për deputet në listën e LSI në Berat, Lefter Maliqi ka provokuar qeverinë dhe konkretisht kryeministrin Rama, duke thënë se në 25 prill...

Lefter Maliqi: Edhe 22 ditë nga Pavarësia e dytë e Shqipërisë! Kryemadhi: Zoti për 6 ditë krijoi botën, votoni numrin 6!

LSI-ja mesa duket ka filluar të flasë me kode, me shifra që korespondojnë me ndonjë ngjarje historike apo mitologjike. Gjatë një takimi të radhës...

Lefter Maliqi iu flet për zgjedhjet, të rinjtë pijnë birra dhe luajnë me letra; nuk respektohet asnjë masë anti-Covid (FOTO)

Kandidati për deputet, i shtati në listën e LSI-së në Berat, ka shpresë të madhe se atje partia e tij do të nxjerrë 3...

Lefter Maliqi ‘kopjon’ Metën dhe thumbon Ramën me dolli rakie: E ngre Berati dhe Shqipëria, e pi me fund LSI-ja

Kryeministri Edi Rama ka bërë shumë thumbime kohët e fundit me disa emra nga opozita e bashkuar, lidhur me faktin që ata janë pijedashës...

Lefter Maliqi zbulon dhuratën ‘speciale’ që i bëri Sali Berishës për ditëlindje

Deputeti opozitar Lefter Maliqi ka zbuluar sot për gazetarin Besart Jacaj dhuratën e veçantë që i ka bërë ish-kryeministrit Sali Berisha për ditëlindje. ...

U fut në Parlament pa masa mbrojtëse ndaj Covid-19, sqaron Maliqi: Unë njerëzve me maskë u kam vënë prangat (Tregon kë do zgjedhi mes...

Deputeti Lefter Maliqi, u fotografua teksa po hynte në Kuvend pa një maskë. Ai ka sqaruar në një intervistë me gazetarin...

Lajmet e fundit