Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Lefter Koka

Rama flet për Lefter Kokën: Se çfarë ka bërë pas shpinës së procesit, nuk mund ta di! Në qeverisje ka dhe njerëz që korruptohen…

Kryeministri Edi Rama është pyetur në lidhje me akuzat e ngritura nga SPAK për ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka. Në komisionin e hetimit për inceneratorët,...

Inceneratorët, Rama: Janë impiante moderne që kanë shpëtuar zona të tëra nga plehrat! Ata që kanë vjedhur do dënohen pa dallim

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me inceneratorët dhe akuzat e opozitës, duke iu përgjigjur një komentuesi në faqen e tij zyrtare. Rama...

Afera e inceneratorëve, Basha: Lefter Koka është vetëm bishti, ministrat po presin kush do bëhet kurbani i radhës!

Jashtë ambienteve të Kuvendit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po i fshihet përballjes për aferën e inceneratorëve,...

Shtrohet me urgjencë në spital Lefter Koka, ish-ministri i arrestuar nga SPAK

Ish-ministri Lefter Koka, i arrestuar me urdhër të SPAK në ditët e fundit të vitit 2021, është shtruar me urgjencë në spitalin e burgut...

Apeli i Posaçëm nuk “bën mbrapa”, pasuria e ish-ministrit Lefter Koka mbetet e sekuestruar

Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë nën sekuestro pasurinë e ish-ministrit të Mjedisit Lefter Koka, i cili u arrestua në dhjetor të vitit...

“Nuk jam i rrezikshëm, më lironi”, Apeli i Posaçëm nuk tërhiqet: Lefter Koka të qëndrojë në burg!

Gjykata e Posaçme e Apelit lë në burg ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka, shkruan newsbomb.al. Kërkesa e tij për të dalë nga qelia me...

Lefter Koka feston në burg, nesër do kërkojë lirinë në Apelin e Posaçëm, akuzohet për përvetësimin e 3.7 milionë eurove

Ish-ministri Lefter Koka do të dalë nesër para togave të zeza të Gjykatës së Posaçme të Apelit. Ai kërkon lirinë dhe pretendon për masë...

Akuzat e fundit të Kryemadhit, paralajmëron Nard Koka, ndërmjetësi i përhershëm mes Metës dhe Ramës: Do flas edhe unë, me qetësi por pa dashuri...

Nard Koka, ndërmjetësi i përhershëm mes Metes dhe Ramës, ka reaguar për newsbomb pas kërcënimit të fundit të kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi, e...

“Për çfarë duhet të them unë MË FAL?” Rama për arrestimin e Lefter Kokës: Përgjegjësia është individuale

Kryeministri Edi Rama ka thënë se ndihet krenar që drejtësia sot nuk sheh as majtas dhe as djathtas. I pyetur në lidhje me arrestimin...

Pas kërkesës së Lefter Kokës për t’u liruar, Gjykata vendos datën e seancës

Gjykata e Apelit të Posaçëm ka caktuar datën për zhvillimin e seancës gjyqësore ndaj ish-ministrit Lefter Koka. Pas apelimit të vendimit të tij dhe kërkesës...

Lajmet e fundit