Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Lefter Koka

Mbillen 5 mijë pisha të egra në Goricë, Rama dhe Koka: Rehabilitëm të sipërfaqeve të cunguara

Fondi pyjor në rajonin e Beratit si në shumë zona të tjera të Shqipërisë ka njohur një degradim të pandërprerë gjatë 25 viteve të...

Miratohet moratoriumi 10-vjeçar për pyjet, Koka: Vendim historik

Kuvendi miratoi të enjten me 101 vota shpalljen e moratoriumit 10-vjeçar që ndalon prerjen e pyjeve dhe eksportin e tyre, që hyn në fuqi...

Tahiri dhe Manjani flasin pas takimit me Llallën: Reformë në Policinë Gjyqësore, të ndëshkohen ata që shkelin ligjin

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka mbledhur në ambientet e këtij institucioni disa nga zyrtartët më të lartë të vendit. Ministri...

Lajmet e fundit