Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Lefter Koka

Nard Koka, ndërmjetësi i famshëm i ngjalave për tritolin te vëllai i tij Lefter Koka: Të fala Bahri Shaqirit dhe Lonës (Historia)

Nard Koka, vëllai i deputetit Lefter Koka për të cilin ditën e djeshme u bë public lajmi se mbi biznesin e tij ishte hedhur...

“Meta nuk është larguar kurrë nga LSI-ja”, Lefter Koka tregon për sulmet e Presidentit ndaj vëllait të tij: Nuk e kuptoj pse… (E PLOTË)

Në një intervistë për emisionin "Breaking" në Top News, Koka tha se mandati që ai ka marrë në Durrës është mëse i merituar. "Meta nuk...

Akuza HIPERBOLIKE e Berishës: Ish-ministri i LSI-së ka hedhur 10 milionë euro për të blerë vota në këto zgjedhje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit digjital, ku i thotë se ish-ministri i LSI që tani aderon në radhët e PS-së, Lefter...

“Zagarë të Rilindjes”, zëdhënësi i presidentit publikon videon ku Lefter Koka mbronte “me zell” LSI-në

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar sot një video të Leftër Kokës, i cili disa vite më parë i cilësonte si...

Lefter Koka i përgjigjet Ilir Metës: Pis burrë! Ik në Lalëz ruaj arkat që ke fshehur në baçe. Të flasësh ti për votat, njësoj...

Lefter Koka i përgjigjet ashpër kreut të Shtetit Ilir Meta, pas akuzave që ky i fundit i bëri mesditën e sotme nga zyra e...

Akuzat e njëpasnjëshme për përfitime financiare, Lefter Koka shfryn ndaj LSI-së: Lindët si parti inati dhe mllefi do ju shuaj! Jeni të etur për...

Ish-ministri Lefter Koka ka shpërthyer ndaj ish-partisë së tij, pas akuzave që kjo e fundit po bën në mënyrë të vazhdueshme ndaj tij. ...

Lefter Koka takohet me Fatos Nanon, shihni sa ka ndryshuar ish-kryeministri

Ish-ministri Lefter Koka është takuar ditën e sotme me ish-kryeministrin Fatos Nano, për të cilin thotë se e takon me mall dhe e cilëson...

Koka: Vetëm fusha e mbetjeve kushtonte 400 mijë euro, Tabaku: Inceneratori i Elbasanit u dha pa garë

Ish-ministri i mjedisit Lefter Koka ka thënë sot në “Open” se reforma në menaxhimin e mbetjeve ishte një domosdoshmëri, pasi Durrësi, Tirana, Elbasani dhe...

PD e kallëzoi në SPAK për firmën e inceneratorëve, Lefter Koka: Janë akuza politike të pabaza, s’jam penduar që kam firmosur

Partia Demokratike ka depozituar ditën e sotme në Strukturën e Posaçme Anti Korrupsion (SPAK) kallëzimin për inceneratorët duke pretenduar se është kryer një vjedhje...

Rama lë pushimet në Dhërmi për biznesin e LEFTER KOKËS, merr pjesë në ceremoninë e inaugurimit, sërish sytë tek VESHJA e kryeministrit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në inaugurimin e biznesit të Lefter Kokës në Arapaj të Durrësit, raporton Newsbomb.al. Rama...

Lajmet e fundit