Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

lefter geshtenja

DISKUTIMET NË PD/ Korreshi: Të bashkohemi sepse nuk jemi në rrugën e duhur; Vokshi: Bashkimi të mos jetë i sforcuar; Gështenja: Propozoj ngritjen e...

Në selinë e Partisë Demokratike vijon mbledhja e Grupit Parlamentar, e cila është shoqëruar me shumë debate mes Sali Berishës dhe Enkelejd Alibeajt. Por ish-kryeministri...

“Asnjë votë për LSI! Nëse nuk ja jepni PD, më mirë votoni PS”/ Miranda Rira nxjerr SMS me deputetin demokrat: S’krijohet fryma duke përçarë...

Ish-kandidatja për deputete e LSI në qarkun e Elbasanit, Miranda Rira i është përgjigjur sekretarit të përgjithshëm të PD, Gazment Bardhit, për çështjen e...

Gra e burra me lopata në krah, deputeti i PD shtron rrugën e fshatit në Librazhd, Bashkia tenton t’i ndalojë

Mungesa e vëmendjen dhe dorës së shtetit, ka bërë që banorët e fshatit Skroskë në Librazhd ta shtrojnë vetë rrugën e fshatit. Me ndihmën...

Lajmet e fundit