Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Ledri Vula

As mamaja e Ledrit nuk i shpëtoi infektimit nga Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore

Të shumtë janë ata persona të njohur të cilët  nuk po i shpëtojnë infektikimit nga Covid-19. Një tjetër personazh është infektuar së fundmi nga koronavirusi...

Ledri Vula poston foton me vogëlushen Poem Blu, ja pseudonimi i ëmbël për të bijën

Reperi i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë para pak kohësh. E siç duket edhe në postimet...

Dikush hap llogari në emër të vajzës së Ledrit dhe Sarës, i komenton Dafina Zeqirit: Babi t’don ty ma shumë se mamin (FOTO)

Çifti i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha për herë të parë janë bërë prindër të një vajze. Ata vendosën që...

Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë, zbulohet kuptimi i emrit të vajzës së tyre Poem Plu

Këngëtari Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë. Sara solli në jetë një...

Ledri Vula publikon foton e parë të vajzës së tij Poem Blu, ja si duket vogëlushja

Këngëtari i njohur Ledri Vula është bërë baba për herë të parë, së bashku me partneren e tij Sara Hoxhën. Para...

U bënë prindër për herë të parë, zbulohet emri i çuditshëm i vajzës së Ledri Vulës dhe Sarës

Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, janë bërë prindër për herë të parë para dy ditësh. ...

Lajmi i shumëpritur, Ledri Vula dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

Këngëtari i njohur Ledri Vola dhe partnerja e tij Sara janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë...

Në pritje të vajzës organizohet një baby shower edhe në Gjermani, zbulohet shifra marramendëse që Sara ka harxhuar për veshjen e saj

Sara Hoxha është në pritje të fëmije me këngëtarin e njohur Ledrin Vula. Gjatë gjithë kësaj kohe ata kanë organizuar disa festa ndërkohë që...

‘Zemrat tona në sinkron’, Ledri Vula publikon foton emocionuese në krah të Sarës

Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet të bëhen prindër për herë të parë me një vajzë.   Pas publikimit të projektit të...

Sara Hoxha poston foton e ëmbël, Ledri luan në telefon me kokën mbështetur te barku i rrumbullakosur

Sara Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto shumë të ëmbël me Ledrin, i cili duket si një djal i vogël, me kufje...

Lajmet e fundit