Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

Ledri Vula

Si arush i vogël, kur Poema e Ledrit takohet me Dua Lipën

Një takim special ky mes Dua Lipës dhe Poem Blu, vajzës së vogël të Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës. Dje këngëtarja me origjinë nga...

Ledri Vula i habit të gjithë, tregon arsyen pse refuzoi bashkëpunimin me Iggy Azalean

Reperi i njohur Ledri Vula, rrëfeu momente të rëndësishme të karrierës së tij, por edhe aspekte nga jeta private. Gjatë intervistës në “Soiree”, Ledi Vula...

Ledri Vula feston ditëlindjen, pamjet nga festa magjike në ditën e veçantë të reperit (VIDEO)

Në familjen e Sara Hoxhës sot ka festë. Partneri i saj Ledri Vula sot ka ditëlindjen dhe mbush 35 vjet. Reperi dhe Sara organizuan në...

Lum Sara që e ka! Përkëdheljet për të s’kanë fund, pas urimit të bukur Ledri Vula përgatiti një super festë për partneren e tij

Dje partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha fesoi ditëlindjn e saj. Sapo hyri mesnata, menjëherë “shpërthyen” urimet nga miqtë dhe familjarët, mirëpo ai...

Sara Hoxha feston ditëlindjen, reperi e uron me fjalët e ëmbla: Gëzuar cul! (FOTO)

Sara Hoxha, partnerja e reperit Ledri Vula feston ditëlindjen sot. Bukuroshja ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit por urimin më të...

“Sa vajzë e bukur, si sheqer”, nëna e Ledri Vulës rrëfen si u njoh me Sarën, partneren e të birit: Për mua është nuse...

Xheraldina Vula, nëna e reperit të njohur kosovar Ledri Vula ka treguar për herë të parë se si është njohur me Sarën, partneren e...

Vaksinohet Ledri Vula, udhëton nga Kosova drejt Shqipërisë për të marrë vaksinën kundër Covid-19 (FOTO)

Reperi, Ledri Vula ka marrë dozën e tij të vaksinës anti-Covid, proces të cilin e ka kryer në Shqipëri pasi ai posedon pasaportë shqiptare. Ledi...

Dashuri e pashtershme, Ledri Vula bën tatuazhin e veçantë në krah (FOTO)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha para pak muajve u bënë prindër për herë të parë. Çifti e pagëzoi vogëlushen e tyre me emrin e veçantë...

Nuk i heq sytë nga vajza me bikini, në mes të Dubait Sara kap “mat” Ledrin duke e “tradhtuar”

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar.  Që prej bërjes publike të lidhjes së tyre fansat...

As mamaja e Ledrit nuk i shpëtoi infektimit nga Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore

Të shumtë janë ata persona të njohur të cilët  nuk po i shpëtojnë infektikimit nga Covid-19. Një tjetër personazh është infektuar së fundmi nga koronavirusi...

Lajmet e fundit