Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

ledioni

Historia TRONDITËSE e Elenës, si u martua në moshën 15-vjeçare dhe humbi 6 fëmijë, vëllai nuk i flet pasi u nda nga burri (VIDEO)

Ledjoni nga Vlora ka ardhur për të shoqëruar prindërit dhe ka përfunduar në studion e programit “E Diela Shqiptare” për një mesazh. Tani që...

Asgjë nuk ka përfunduar nga dasma e Sarës dhe Ledionit, publikohet klipi (VIDEO)

Sara Hoxha dhe Ledion Liço muajin e kaluar kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre. Dasma e çiftit mori shumë vëmendje dhe ceremonia u zhvillua...

“Unë jam Gay”, edhe Ledion Liço në mbrojtje të LGBT

Elton Ilirjani, që drejton një kompani punësimi dhe ndërmjetësimi, publikisht nuk hezitoi të fliste për orinetimin e tij seksual. Përpara...

Lajmet e fundit