Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ledion lico

Ledion Liço ‘thyen heshtjen’, emërohet drejtor i përgjithshëm i Top Media

Moderatori shqiptar, Ledion Liço tashmë mban titullin e drejtorit të përgjithshëm të Top Media. Sipas revistës Who që e ka konfirmuar...

Ish-zv.kryeministrja që paditi Ramën fiton gjyqin, merr 6 paga por jo rikthimin në detyrë si Avokate e Shtetit

Ish-zv.kryeministrja teknike e PD gjatë marrëveshjes Rama-Basha, Ledina Mandia, ka fituar gjyqin në Gjykatën Administrative për shkarkimin si Avokate e Shtetit. ...

Përvjetori i martesës: Sara Hoxha i bën Ledionit surprizën speciale

Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës. Me këtë rast trashëgimtarja e Top Channel...

Mahniti të ftuarit në ditëlindjen e Ledionit, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha mahniti me veshjen në ditëlindjen e kunatit të saj Ledion Liços. Ajo arriti të marrë...

Sara Hoxha publikon FOTON me familjen dhe ka një kërkesë publike për Ledionin: Është koha të më…

Sara Hoxha ka publikuar së fundmi, një foto nga festa e ditëlindjes së bashkëshortit të saj Ledion Liço. Bashkëngjitur fotos Sara...

Sara Hoxha zbulon gjininë e fëmijës, dhuratë Ledionit për ditëlindje

Ledion Liço festoi ditëlindjen dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e Top Channel, e ka uruar publikisht duke zbuluar edhe gjininë...

Pas një viti shkëputje, rikthehet Ledion Liço në ekran, zbulohet projekti i ri

Moderatori i njohur Ledion Liço prej një viti është zhdukur nga ekrani. Por gjatë kësaj kohe ai nuk ka qendruar kot....

Lajmet e fundit