Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ledina celo

Pas fotove provokuese me të pasmet, Ledina Çelo i “futet me kokë” arkivave, publikon fotot e 21 viteve më parë

Kjo verë ka qenë një “bombë me sahat” në “Instagramin” e Ledinës. Çdo ditë këngëtarja ka “çmendur” ndjekësit e saj me pozat seksi dhe...

Me bikini të holla e mbështetur pas murit, Ledina Çelo vijon të “ngacmojë” ndjekësit me poza sensuale

Këngëtarja Ledina Çelo është duke shijuar ditët e nxehta të verës në bregdetin shqiptar. Dhe pse jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me familjen,...

“Po e dimë që ke b*th, po kujt ja nxjerr?”, Ledina Çelo s’ndalet së ekspozuari të pasmet, ndjekësit e “kryqëzojnë” përsëri: Dashke burrë tjetër,...

Është 44-vjeç por fiziku i saj perfekt i jep të gjithë mundësitë për të “turbulluar” rrjetin sa herë që ajo të dojë. Bëhet fjalë...

Është 44 vjeçe, por duket 24, kush është këngëtarja shqiptare që ekspozon të pasmet edhe pas kritikave (FOTO)

Ledina Çelo ka “turbulluar” sërish ujërat në rrjete sociale, pas fotos së fundit të publikuar në Instastory. Ajo shihet e shtrirë në një ambient...

“Gruaja 50 vjeçe nxjerr b*thën”, Ledina Çelo nuk pyet edhe pas “kryqëzimeve” në rrjete sociale; ekspozon tatuazhin në të pasme

Vitet kalojnë, por Ledina Çelo vazhdon të mbetet me linja perfekte, të cilat çdo vajzë do të dëshironte t’i kishte. Dje, në “Instagramin” e këngëtares u...

“Gruaja 50 vjeç nxjerr b*thën”, Ledina Çelo “kryqëzohet” nga ndjekësit pasi ekspozoi të pasmet me bikini: Vulgare, hajde i nxjerrim allatet sheshit (FOTO)

Vitet kalojnë por Ledina Çelo vazhdon të mbetet me linja fizike perfekte, të cilat çdo vajzë do të dëshironte t’i kishte. Dje, në “Instagramin”...

E mbështetur pranë shkëmbit, Ledina Çelo ekspozon të pasmet dhe zbulon “padashje” tatuazhin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është duke shijuar ditët e nxehta në bregdetin shqiptar. Ajo jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me familjen e...

Me fustan të çarë transparent e me mbathje të zeza, Ledina Çelo ekspozon trupin elegant (FOTO)

Plot 43 vjeçe, por ngjan si vajzë e re. Bëhet fjalë për Ledina Çelon, këngëtaren shumë të dashur nga publiku shqiptar. ...

Ledina Çelo merr vendimin e papritur, rikthehet në muzikë pas shumë vitesh: Së shpejti publikoj këngën e re

Ledina Çelo ka marrë një vendim të papritur, pasi bën me dije se do t’i rikthehet muzikës pas shumë vitesh.  Lajmin...

Me bikini në ballkon, Ledina Çelo ‘ndez’ rrjetin (FOTO)

Ledina Çelo është një ndër personazhet më të komentuar.   Këngëtarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me të cilat...

Lajmet e fundit