Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

Lediana Fratari

RINUMËRIMI I VOTAVE/ Rrahman Rraja ka “vjedhur” Edi Ramën, vajza e biznesmenit “zhvat” Berishën dhe Bashën, Zef Hila dhe Eduard Shalsi bëjnë “kërdinë”

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve vendosi që të rinumërojë 10% të kutive të votimit të 25 Prillit në të gjithë vendin, për të parë nëse...

Ikin figura të rëndësishme e futen të reja, Andi Lila, Lediana Fratari dhe Jul Deda zgjidhen si anëtarë të Këshillit Kombëtar të PD

Partia Demokartika ka publikuar listën e plotë të fituesve të anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD. Në këtë listë pati “surpriza”, ku emra të rëndësishëm...

Denoncimi i kandidates së PD: Edhe nga Partia jonë tjetërsuan votat, të analizohet humbja, nuk është arritje rritja nga zgjedhjet e 2017

Lediana Fratari, kandidatja për deputete e PD, e vendosur e 34-ta në listë pas një fushate të etshme në Tiranë thotë se është koha...

Denoncimi i kandidates së PD: Edhe nga Partia jonë tjetërsuan votat, të analizohet humbja, nuk është arritje, rritja nga zgjedhjet e 2017

Lediana Fratari, kandidatja për deputete e PD, e vendosur e 34-ta në listë pas një fushate të etshme në Tiranë thotë se është koha...

E 34-ta në listën e PD në Tiranë, Lediana Fratari ankimon rezultatin e zgjedhjeve në Tiranë: Të rinumërohen votat për kandidatët!

Lediana Fratari, kandidate për deputete e renditur e 34-ta në listën e PD në Tiranë, depoziton ankimim në KQZ dhe kërkon rinumërim të votave...

Lajmet e fundit