Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Ledian Memushaj

‘Truri’ i Kombëtares, Memushaj krenohet me ‘golin më të bukur të jetës’ (FOTO)

Mesfushori i Shqipërisë dhe Pescarës Ledian Memushaj zyrtarizoi sot martesën me të dashurën e tij Francesca Cappai. Ceremonia u zhvillua në hollin e bashkisë...

“Çmenden” kuqezinjtë fitore e thellë ndaj Izraelit

Është thelluar në 3-0 rezultati në favir të Shqipërisë në ndeshjen ndaj Izraelit. Dy perla të Armando Sadikut në pjesën e parë...

Odise Roshi: Ishim të bindur për fitoren. Memushaj: Nuk e meritonim humbjen

Odise Rroshi menjëherë pas ndeshjes për mikrofonin e TVSH deklaroi se të gjithë djemtë e kombëtares ishin shumë të bindur se do ta fitonin...

Mavraj dhe Memushaj për sfidën me Maqedoninë: Jemi në avantazh. Nuk ka rëndësi kush merr shiritin e kapitenit

Mërgim Mavraj dhe Ledian Memushaj kanë folur për mediat përpara ndeshjeve me Marokun dhe Maqedoninë. Sa i përket përballjes më të rëndësishme,...

Pescara e Manajt dhe Memushajt fiton në tavolinë ndeshjen kundër Sassuolos

Rei Manaj shënoi këtë fundjavë me fanellën e Pescara-s në kampionatin italian Serie A, por skuadra e tij humbi me rezultatin 2-1. Megjithatë, Pescara...

Video-Lajm/Momentet më pikante të ndeshjes Francë-Shqipëri, Sadiku dhe Memushaj ishin pranë golit

Shqipëria krijoi sot disa raste shumë të mira për gol, por që nuk arriti t’i finalizonte në fund. Armando Sadiku në pjesën e parë...

Memushaj largohet përkohësisht nga Kombëtarja, De Biasi jep “ok”

Lojtari më i rëndësishëm i klubit të Serisë B në Itali Peskarës, Ledian Memushaj është larguar për tek skuadra e tij, e cila do...

Lajmet e fundit