Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

LDSH

Mori 4700 vota në tre qarqe, Murrizi: M’i kanë vjedhur! Këta janë bashkë, kanë 31 vite që ndajnë lekët me njeri-tjetrin

Deputeti i Kuvendit, Myslim Murrizi ka shprehur sot në “Open”, për të disatën herë, shqetësimin e tij pas rezultatit të zgjedhjeve, i cili e...

LDSH nuk fitoi asnjë mandat, Murrizi akuzon numëruesit: Çdo tavolinë ka patur 4 fëlliqësira që nxorën 80 mijë vota të pavlefshme, do kërkoj në...

Procesi i numërimit të votave po shkon drejt fundit, por Partia Lëvizja Demokratike Shqiptare e kryesuar nga Myslim Murrizi nuk arriti të merrte asnjë...

Shpërthen Myslim Murrizi: Si mund të jenë patronazhistë disa bij dhe familje ku…! Gratë, motrat, nënat dhe të gjithë ropt ku i keni…

Kryetari i Lëvizjes Demokratike Shqiptare, Myslim Murrizi, ka shpërthyer në akuza dhe ofendime ndaj patronazhistëve të Partisë socialiste.Ai thotë se shumica e këtyre patronazhistëve...

Revoltohet Myslim Murrizi: Kur thonë që duan votën e emigrantëve, më vjen t’u bëj në kokë atë që s’thuhet, këta na kanë çarë t…

Kryetari i Lëvizjes Demokratike Shqipatre, Myslim Murrizi, në një psotim në rrjetet sociale ka “shpërthyer” në akuza ndaj kryeministrit Rama, kryedemokratit Basha dhe kryetares...

LDSH e vetme në zgjedhje, Murrizi: S’jam si ata zogjtë që ndërrojnë fole, qëndroj kryetar partie deri më 25 prill, më pas…

Deputeti i opozitës Muslim Murriz ka komentuar situatën parazgjedhore në vendin tonë dhe kandidimin e partisë së tij e vetme në zgjedhjet e 25...

Lajmet e fundit