Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

lazarat

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fshatin famëkeq dhe e pastroi nga plantacionet e marijuanës, banorët po luftojnë të...

Pas Tahirit, edhe kryeprokurori Llalla përgënjeshtron: Lazarati s’ka lidhje me terrorizmin

Pas përgënjeshtrimit të djeshëm nga ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri, të lajmeve raportuar nga mediet ndërkombëtare si ‘’Daily Mirror’’ dhe ‘’CorriereTV’’ se në Shqipëri...

Dënohet grupi i Lazaratit, Gjykata jep vendimin për Gate Mahmutajn dhe 9 të tjerë

Ka përfunduar gjykimi në Gjykatën e Lartë ndaj të akuzuarve për ngjarjet në fshatin lazarat në vitin 2014. Në përfundim të gjykimit...

Lajmet e fundit