Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1.5kmh
0 %
Mër
18 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
21 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

lazarat

“Jam pa fjalë, shpresoj të jetë lapsus”, Tritan Shehu reagon për vendimin e DASH, thirrje amerikanëve: Të shkojmë bashkë në Lazarat, pimë dhe kafe!

Politikani i djathtë Tritan Shehu, reagon për vendimin e Departamentit Amerikan të Shtetit, i cili sot njoftoi të gjithë shtetasit e vetë që duan...

DASH mesazh të papritur amerikanëve: Bëni kujdes në Shqipëri, shkak krimi në Lazarat, Policia s’ju mbron dot! Ne na ndalohet të udhëtojmë atje

Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar sot një mesazh për të gjithë shtetasit amerikanë që duan të vijnë në Shqipëri. Në të, bëhet thirrje...

Po montonte gjeneratorin, 56 vjeçari bie në kontakt me korentin dhe rëzohet në depon me ujë, ndërron jetë (EMRI)

Një 56 vjeçar nga Lazarati ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Raportohet se ka ndërruar jetë shtetasi i identifikuar...

U kishte premtuar ti çonte drejt BE-së për 1140 euro, arrestohet 23-vjeçari nga Lazarati teksa trasportonte emigrantë të paligjshëm

Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit pasi është kapur duke transportuar 4 emigrantë të paligjshëm kundrejt pagesës 1140 euro. Sipas njoftimit të Policisë...

Po bëhej gati të kultivonte lëndë narkotike, kapet 26-vjeçari në Lazarat

Policia ka arrestuar një 26-vjeçar në Lazarat, pasi u kap me lëndë narkotike. Në pranga ka rënë F.Gj., 26 vjeç, banues...

Sherr mes të rinjve në Lazarat, plagoset me thikë një 21-vjeçar, shpallet në kërkim autori

Policia ka shpallur në kërkim një 25-vjeçar nga Lazarati, pasi ka goditur me thikë 21-vjeçarin me iniciale E. M., banues në Gjirokastër. ...

I DËNUAR me burg për prodhim dhe shitje droge, arrestohet 30 vjeçari nga Lazarati (EMRI-DETAJE)

Arrestohet 30 vjeçari Alban Basha, i shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje lëndësh narkotike. Ndalimi i tij u krye pasi...

Goditën me grushta administratorin e Lazaratit, shpallen në kërkim babë e bir

Babë e bir janë shpallur në kërkim në Gjirokastër pasi kanë goditur me grushte administratorin e Njësisë Administrative Lazarat, pas një debati për pastrimin...

U gjenden kanabis në formë çokollate dhe armë, arrestohen 2 kultivuesit në Lazarat (EMRAT)

2 persona janë arrestuar në Lazarat pasi kanë kultivuar lëndë narkotike. Në pranga kanë rënë Shkëlqim Basha dhe Rodolf Basha, të...

6 vite nga operacioni i Lazaratit, e kujton Artan Hoxha: BOSËT e vërtetë s’u kapën kurrë (E PLOTË)

Pas gjashtë vitesh, gazetari investigativ Artan Hoxha ka kujtuar operacionin antikanabis të kryer në qershor të 2014-ës në Lazarat. “U fitua...

Lajmet e fundit