Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

lavdosh shehu

12 mijë € për një ekstradim, 1 vit e 2 muaj burg për avokatin Lavdosh Shehu

Gjykata e Posaçme e ka dënuar me 1 vit e 9 muaj burg avokatin Lavdosh Shehu. Shehu do të vuajnë dënimin me 1 vit e...

SPAK çon në gjyq avokatin fierak, kërkoi 12,000 euro për një ekstradim: E pëson dhe zyrtari në Ministrinë e Drejtësisë (EMRAT-NGJARJA)

Prokuroria Speciale SPAK, ka dërguar në gjyq dosjen në ngarkim të avokatit fierak Lavdosh Shehu dhe ish-zyrtarit në Ministrinë e Drejtësisë Hamza Tola. Shehu...

12 mijë € për një ekstradim, Gjykata e Posaçme lë në burg avokatin Lavdosh Shehu: Donte të lirohej me garanci pasurore

Gjykata e Posaçme e Apelit lë në burg avokatin Lavdosh Shehu. Ky i fundit është arrestuar pasi i kërkonte 12 mijë euro familjes së...

Familja e avokatit të arrestuar për korrupsion reagon ndaj emisionit “STOP”: Si merrni anën e të dënuarit dhe sulmoni një avokat? (E PLOTË)

Familjarë të avokatit Lavdosh Shehu kanë reaguar ndaj një kronike të transmetuar në emisionin investigativ “Stop” në TV Klan dy ditë më parë. Shehu është...

12 mijë € me premtimin për ekstradimin e një të dënuari, avokati Shehu kërkon lirinë: Të hiqet “arresti me burg” kundrejt garancisë pasurore

Avokati Lavdosh Shehu, i cili u arrestua pak ditë më parë me urdhër të SPAK, i akuzuar për “Ushtrim të ndikimit të paligjshëm te...

I kërkoi 12 mijë euro familjes së një të dënuari, SPAK lë pas hekurave avokatin që kishte “aftësi” për të korruptuar funksionarë të drejtësisë

Gjykata e Psaçme ka lënë masën “arrest me burg” për avokatin Lavdosh Shehu, i vënë në pranga për akuzën e “Ushtrimit të ndikimit të...


Lajmet e fundit