Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

lavazh

Çoi makinën në lavazh, gruas shqiptare i përlajnë 7 mijë euro nga mjeti

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur së fundmi në Prizren. Një grua ka çuar makinën për të larë në lavazh, por punëtori i vjedh...

Mungojnë punëtorët, rriten pagat, pronari: 900 mijë lekë në muaj për lavazhier, nuk po gjejmë staf

Mungesa e puntorëve duket se është një problem kohët e fundit në tregun shqiptar. Mungesë të stafit duket se ka edhe Musli Rexhmati, i cili...

Përplasen dy makina në Kamëz, njëra përfundon në një lavazh

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Kamëz. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur...

E kishin kthyer lavazhin në pikë për të shitur kokainë, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Është arrestuar shtetasi Admirim Çumani, 26 vjeç dhe Besmir Sadikaj,...

Humbi jetën në lule të rinisë, pas kontaktit me rrymën elektrike në lavazhin e vëllait, të afërm e miq të përlotur për vdekjen e...

Aurel Muka është 20-vjeçari që humbi jetën, pasi ra në kontakt me rrymën elektrike në Tiranë. 20-vjeçari ishte duke punuar  në lavazhin e vëllait të...

E rëndë në Tiranë, 20 vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Unazën e Re të Tiranës, ku një 20 vjeçar ka humbur jetën për shkak...

Shpërthen bombola e shkumës, 44 vjeçari humb jetën në lavazh

Shpërthimi i bombolës së shkumës i ka marrë jetën një punonjësi të një lavazhi në Krujë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e...

Rumuni kap me kamera të fshehtë pronarin shqiptar në Angli: Na trajton si skllevër (Video)

Pronari i lavazhit është shqiptar dhe quhet Avion Elezi. Një nga marifetet e tij që të mos i largohen punëtorët është që...

Lajmet e fundit