Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

laura nezha

Komedia “Duke edukuar Ritën”, të premten dhe të shtunën në Teatrin Skampa të Elbasanit

Komedia Fituese e Çmimit Laurence Olivier, Edukimi i Ritës, merr një vështrim prekës, thellësisht emocionues, por megjithatë qesharak në një kërkim të patrembur të...

Laura Nezha, si diell që ndriçon “detin e trazuar” Mehmet Xhelili, një komedi magjike në Teatrin veror të Arteve

Rita është një parukiere e martuar që kërkon një jetë më të mirë. Frank është një profesor anglez që kërkon një mënyrë për të...

Shfaqet sot komedia “Duke edukuar Ritën”, me sinqeritetin mahnitës të Laura Nezhës dhe humorin spontan, plotë ironi të Mehmet Xhelilit

Një version fantastik i komedisë brilante "Duke edukuar Ritën" me sinqeritetin mahnitës të Laura Nezhës dhe humorin spontan, plotë ironi të Mehmet Xhelilit, në...

Laura Nezha dhe Mehmet Xhelili, shpërthyes dhe plot sharm në Teatrin shëtitës, me një komedi erotike nën drejtimin e Kiço Londos

Komedia erotike  "Duke edukuar Ritën" do ngjitet në skenën e Teatrit Veror të Universitetit të Arteve nga Teatri Shëtitës Çajupi, në fundin e muajit Korrik...

Komedia mjeshtërore “Duke edukuar Ritën”, pedagogu Mehmet Xhelili dhe studentja e tij parukiere Laura Nezha: Eros, ironi dhe ambicje, në Teatrin veror të Arteve…

Në  datat 30 dhe 31 korrik, ora 21.00, nga Teatri Shëtitës Çajupi, në Teatrin Veror të Universitetit të Arteve, spektatori do të ketë mundësinë...

Teatri shëtitës “Çajupi” në 30 dhe 31 korrik në Tiranë, shfaqet komedia erotike “Duke edukuar Ritën” e regjistorit Kiço Londo

Në datat 30 dhe 31 korrik, ora 21.00, nga Teatri Shëtitës Çajupi spektatori do të ketë mundësinë të ndjekë komedinë e rrallë, "Duke edukuar...

Laura Nezha dhe Mehmet Xhelili vijnë shpërthyes në Teatrin Shëtitës, me një komedi erotike të regjisorit Kiço Londo

Komedia erotike "Duke edukuar Ritën" do ngjitet  në skenën e Teatrit Veror të Universitetit të Arteve nga Teatri Shëtitës Çajupi, në fundin e muajit...

Braktisi muzikën për aktrimin? Laura Nezha tregon tregon të vërtetën, zbulon SURPRIZËN

Në programin e përditshëm ‘Trokit’ në IN Tv, moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën aktorët Laura Nezha dhe Xhino Musollari. ...

Laura Nezha flet hapur: Artit i mungojnë yjet e rinj, s’ka mjedis për shkëlqimin e tyre

Për aktoren e re simpatike Laura Nezha në mjedisin e artit në Shqipëri mungojnë kushtet për afirmimin e ikonave të rinj. ...

Lajmet e fundit