Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

largohet

Lulzim Basha injoron Berishën, largohet nga Kuvendi sapo ish-kryeministri merr fjalën

Deputeti demokrat Lulzim Basha, ka marrë pjesë këtë të enjte në punimet e Kuvendit. I vetëm, ai është ndalur fillimisht te gazetarët dhe pas...

U largua nga BARCELONA, “modestia” e Messit pushton rrjetin: Ju të gjithë po jetoni në botën time!

Largimi i Leo Messit nga Barcelona padyshim që ishte lajmi i ditës së djeshme. Ylli argjentinas zgjodhi të largohej nga katalanasit për shkak të...

‘Vasilika Hysi shfrytëzon postin’, deputeti Kostaq Papa largohet nga grupi demokrat: Nuk merrem me asnjërin që bën bythlëpirje

Deputeti i opozitës së re parlamentare Kostaq Papa sot është larguar nga grupimi demokrat.  Papa akuzoi për pseudodemokraci grupimin ku bën...

‘Cunami po afron’, Berisha pak orë para protestës: Rama largohet i lemeritur nga Surreli drejt…

Pak orë para fillimit të protestës së opozitës, ish kryeministri Sali Berisha ka dhënë mesazhin e tij. 'Cunam' e cilëson Berisha...

Përplasja me Albana Vokshin, ministrja Shahini largohet nga mbledhja e Komisionit të Edukimit

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini e cila mbajti një dëgjesë në Komisionin e Edukimit lidhur me çështjen e studentëve, është larguar...

Rama kryediplomat, Bushati mban fjalën e lamtumirës: Ngjita shkallët për herë të fundit dhe ndjeva se nuk do jem më pjesë e institucionit por...

Ministri i shkarkuar Ditmir Bushati i dorëzon sot detyrën kryeministrit Edi Rama, i cili do të mbajë postin e ministrit të Jashtëm. ...

Largohet drejtori i OSHEE në Fier, ja kush e zëvendëson (EMRI)

Largohet nga detyra drejtori i OSHEE në Fier, Armando Zhuka. Ky i fundit do të zëvendësohet nga Arjan Fasko, i...

Krijohet ‘Poli i Tretë’, ikën nga koalicioni me PD- në Aleanca Kuq e Zi

Aleanca Kuqezi ka vendosur largimin nga koalicioni me Partinë Demokratike. Ky vendim është marrë në një mbledhje të jashtëzakonshme. AK...

Lajmet e fundit