Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

largohet shoferi

Mjeti humb kontrollin dhe përfundon në dyqanin e luleve, shoferi dhe pasagjeri ia mbathin “nga sytë këmbët”

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Ismail Qemali”, ku mësohet se një drejtues...

Lajmet e fundit