Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

largim

“Nuk jam përshtatur”, Tan Brahimi largohet nga shtëpia e Big Brother

Tan Brahimi ka vendosur që të largohet përfundimisht nga shtëpia e madhe e Big Brother Vip Albania. Prej disa ditësh Tani ka shprehur dëshirën se...

Njoftoi largimin e përjetshme nga ekrani, veprimi i fundit i Albano Bogdos bën “lëmsh” rrjetin

Albano Bogdo është një prej komedianëve më të njohur dhe të dashur në vendin tonë. Prej shumë vitesh e shohim pjesë të programeve si...

“Nuk duroj dot më”, Stresi i nervozuar shkelmon derën dhe kërkon të largohet nga “Big Brother Kosova”

Reperi Stresi duket se ka kaluar një moment të vështirë brenda Big Brother Kososa dhe në një moment ka kërkuar të largohet. Ai ka shkelmuar...

Ikje e bujshme nga Partia e Lirisë, deputeti shkodran i bashkohet PS!

Agron Çela, një ndër deputetët më të spikatur të kryeqendrës së veriut, duket se është drejt bashkimit me Partinë Socialiste. Çela drejtoi një vitin...

“Nga Italia, Çekia ikin drejt Gjermanisë, e di është reale”, largimi i mjekëve, Berisha tregon zgjidhjen për ndalimin e emigrimit

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, pasditen e sotme ka zhvilluar një takim me mjekët ku dhe ka folur për emigrimin e tyre drejt...

Ministria e Jashtme nis procedurat, ambasadorja Yuri Kim drejt largimit nga Shqipëria

Diplomatja e lartë amerikane Yuri Kim, është zyrtarisht në muajt e fundit të qëndrimit të saj në Shqipëri. Ministria për Europën dhe Punët e...

Nisin largimet pas blerjes së “ABC News”, ikën drejtori i Përgjithshëm: Ky rrugëtim mbaron këtu!

Administratori i Përgjithshëm i ABC, Idaver Sherifi është larguar pas 3 vitesh e 2 muaj në këtë televizion. Lajmin e ka bërë me dije vetë...

A e dobësoi largimi i Grida Dumës opozitën? Përgjigjet Meta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, është pyetur në lidhje me vendimin për dorëzimin e mandatit të deputetes...

Patozi për largimin e Dumës: Ç’po ndodh në PD që deputetët po ikin, ngjasojnë me shqiptarët që largohen nga atdheu pa kthyer kokën

Ish-kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar pas dorëheqjes së Grida Dumës nga  posti i deputetes. Ai shkruan se lajmi nuk është largimi i...

Rusët ia “mbathin” nga vendi, mbi 30 mijë janë larguar nga vendi në tre ditët e fundit

Agjencia kufitare e Bashkimit Evropian thotë se 66,000 rusë kanë hyrë në BE gjatë javës, një rritje prej 30% në krahasim me javën e...

Lajmet e fundit