Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

lara trump

Dalja e parë televizive pas humbjes, Trump intervistohet nga nusja e djalit; zbulon VENDIMIN e madh që do marrë në 2024 (VIDEO)

Lara Trump, bashkëshortja e djalit të Donald Trump është punësuar nga media amerikane Foxnews dhe duket se dalja e parë televizive për Trump është...

Lajmet e fundit