Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

lapsi.al

Publikoi databazën për patronazhistët, Apeli zmbraps SPAK-un: Serveri i Lapsi.al nuk do të sekuestrohet

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e SPAK-ut për sekuestrimin e serverave të portalit Lapsi.al. Kjo media në administrim të gazetarëve Andi...

Publikoi databazën e të dhënave, Gjykata e Strasburgut rrëzon SPAK: Të mos sekuestrohen serverat e Lapsi.al

Gjykata Europiane e të Drejtave të Njeriut në Strasburg, ka rrëzuar vendimin e SPAK, për sekuestrimin e serverave dhe të dhënave kompjuterike, të medias...

Gjyqtarja Olldashi URDHËRON sekuestrimin e telefonave dhe kompjuterave të Lapsi.al (DOKUMENTET)

Gjyqtarja Ilirjana Olldashi (foto djathtas) ka marrë vendimin gjyqësor, duke urdhëruar sekuestrimin e aparatëve telefonikë, kompjuterave, serverave (këto të fundit gjenden në Gjermani), usb,...

Prokuroria sekuestron serverin në zyrat e Lapsi.al? Reagon Andi Bushati: Unë i zoti i punës nuk di gjë, mos ka njeri…

Gazetari, botuesi i medias Lapsi.al ka reaguar lidhur me lajmin e fundit, ku u njoftua se Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka zbarkuar në zyrat...

Pas PS-së, SPAK zbarkon në zyrat e Lapsi.al, sekuestron serverin me të dhënat e votuesve

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka zbarkuar në zyrat e medias Lapsi.al, për të sekuestruar serverin me të dhënat e votuesve, që sipas mediave po...


Lajmet e fundit