Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

laprake

Drejtonte i dehur urbanin e Laprakës, arrestohet shoferi 57-vjeçar në Tiranë

Ka rënë në prangat e polcisë shoferi 57 vjeçar që drejtonte urbanin në gjendje të dehur në Tiranë. U arrestua në flagrancë shtetasi G. T.,...

Çanta në derën e Drejtorisë së Kufirit, Njësia Anti-Eksploziv e Reneas me URGJENCË në Laprakë

Një çantë dore e vendosur në derën e Drejtorisë së Kufirit në Tiranë ka “ngritur në këmbë” autoritetet. Kane qenë punonjësit e zyrave ata të...

Del ekspertiza: Lear Kurtit iu hapën dy qeset me kokainë në stomak

Kanë dalë përgjigjet e mjekësisë ligjore në lidhje me substancat e gjetura në stomakun e 32-vjeçarit Lear Kurti, i cili humbi jetën mbrëmjen e...

OSHEE aksion në terren, gjen vjedhje të energjisë në vilat 2-3 katëshe të Laprakës (FOTO)

OSHEE ka rinisur aksionin në terren për identifikimin e lidhjeve të jashtëligjshme të energjisë elektrike. Ditën e sotme OSHEE ka konstatuar vjedhje të energjisë elektrike...

Një grua hidhet nga kati i katërt i pallatit në Laprakë, ndërron jetë në spital

Një grua ka ndërruar jetë pasditen e kësaj të premteje në Tiranë. Mësohet se 47 vjeçarja me inicialet S.Z është hedhur nga kati i...

Banorët e Paskuqanit dhe Laprakës takim me Ballukun: Shqiptarët janë të barabartë, kërkojmë dëmshpërblim të drejtë, do të ketë protesta nëse….

Banorët e zonës së Paskuqanit dhe Laprakës ditën e sotme kanë zhvilluar një takim në Ministrinë e Infrastrukturës ku kanë diskutuar dhe me ministren...

31 vjeçari kapet me qese me hashash në Laprakë, e ndante në doza dhe e shiste te Fusha e Aviacionit

Një 31 vjeçar është arrestuar nga Blutë e Tiranës pasi merrej me shitje droge. Ky shtetas është ndaluar brenda një kompleksi pallatesh në rrugën...

E rëndë në Tiranë, bie nga ballkoni burri në zonën e Laprakës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Një person ka rënë nga ballkoni i katit të dytë të banesës, në...

Merret peng 34-vjeçari në Laprakë, mes autorëve edhe një grua

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohen për pengmarrje. Uniformat blu bëjnë me dije se dy shtetasit E.K, 26 vjeçe...

Studentët e Kamzës në këmbë drejt Sheshit Skëndërbej, arrijnë në Laprakë, i shoqërojnë forca të shumta policie

Studentët e Universitetit Bujqësor të Tiranës kanë bojkotuar mësimin dhe janë ngritur sot në protestë, për të kundërshtuar rritjen e çmimit të karburantit dhe...

Lajmet e fundit