Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

lapraka

Nga Lapraka drejt Vlorës në protestë për projektin e “Sheshit të Flamurit”, policia procedon penalisht 4 qytetarë

Disa dhjetëra qytetarë u mblodhën ditën e djeshme për të protestuar në Vlorë kundër projektit për “Sheshin e Flamurit”, pasi thanë se ky projekt...

Banorët e “5 Majit”, Laprakës dhe Paskuqanit protestojnë te Kryeministria: Paralajmërimi i fundit, shtëpitë tona do t’i mbrojmë

Banorët e disa zonave të Tiranës janë duke protestuar paraditen e kësaj të diele para Kryeministrisë. Ata kërkojnë zgjidhje për shtëpitë e tyre që...

Kjo zonë e Tiranës pa drita që mbrëmë, OSHEE njoftim të rëndësishëm

Një pjesë e Laprakës në Tiranë ka mbetur pa energji elektrike për shkak të një defekti në rrjet, që prej ditës së djeshme.  ...

Lajmet e fundit