Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

landi hysi

“Për momentin nuk jemi në shtëpi…”, Landi i “West side family” bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Landy Hysi, i “West Side Family” është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari me...

“Shqipëria të marrë shembull Kosovën!” Këngëtari shpërthen ndaj politikanëve: E keni bërë m*tin mullar

Këngëtari i grupit “West Side Family” Landi Hysi ka shpërthyer ashpër ndaj politikanëve që kanë deklaruar sot se Shqipëria duhet të marrë shembull nga Kosova...

Pas plot 5 vitesh lidhje, Landi Hysi bën deklaratën e papritur: Kam ndërmend të bëhem baba

Landi Hysi, këngëtari i grupit “West Side Family”, ka qenë gjithmonë i rezervuar për jetën private dhe është munduar ta mbajë gjithmonë larg mediave....

‘Gjithçka ishte më e thjeshtë me Dr Florin’, Landi Hysi tregon për MISION që ka ndërmarrë

Artisti Landi Hysi, i sapokthyer nga Lojërat Olimpike speciale të Abu Dhabi, ka deklaruar në emisionin “KafeIN”, se mungon vëmendja ndaj fëmijëve me aftësi...

Lajmet e fundit