Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

landfilli i sharres

Landfilli Sharrës, vendi i vetëm në Shqipëri për studimet mbi energjinë e rinovueshme

Zona e Trajtimit të Mbetjeve në Tiranë, e cila njihet ndryshe si Landfilli i Sharrës priti dhjetra studentë dhe pedagogë të Universitetit Politeknik dhe...

Prej ditësh nën “pushtetin” e mbeturinave, bashkia e Durrësit gjen zgjidhjen e përkohshme, kompania “Integrated Energy” pas 1 viti pune falas i vjen sërish...

Qyteti i Durrësit prej ditësh ndodhet nën “pushtetin” e mbeturinave, duke krijuar një situatë tepër shqetësuese për qytetarët dhe jo vetëm, në këtë sezon...

PD në landfillin e Sharrës, del VIDEO QË NUK U TRANSMETUA KURRË. Punonjësja: Kam punuar me Lulzim Bashën e paguheshim me 30 lekë, pse...

Partia Demokratike me anë të 2 zyrtarëve të saj, Belind Këlliçi dhe Ina Zhupa, ditën e sotme ishte në landfillin e Sharrës, por përmes...

Vdekja e Ardit Gjoklajt, gjykata e Tiranës jep fakte: I riu mund të jetë vrarë jashtë landfillit të Sharrës

Në vendimin e  gjykatës së rrethit gjyqsor të Tiranës jepen fakte që vërtetojnë se Ardit Gjoklaj mund të jetë vrarë jashtë zonës së landfillit...

Pamjet nga Landfilli i Sharrës, reagon Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit

Ditën e djeshme, emisioni investigativ STOP publikoi pamje nga Landfilli Sharrës ku hidheshin dhjetëra kufoma qensh të vrarë e të masakruar era e të...

Triumfon Artan Rama, gjykata vendos PRO gazetarit në gjyqin e bujshëm

Gjykata e Tiranës vendosi të premten të lirojë nga akuzat për shpifje dhe cenim imazhi gazetarin dhe regjisorin Artan Rama, i cili u akuzua...

PD, Olli: Veliaj mohon vrasjen e Arditit, merr në mbrojtje të kërkuarin nga drejtësia

Kreu i Këshillëtarëve të Partisë Demokratike, Leonard Olli, ka akuzuar kryebashkiakun Erion Veliaj, se mohon vrasjen e 17-vjeçarit Ardit Gjoklaj në landfillin e Sharrës,...

“Kodrina e Vdekjes” transmetohet sot në televizion, por jo te “Vizion+”

Pjesa e ndaluar e emisionit investigativ Publicus - Kodrina e Vdekjes, do të transmetohet sot në televizion, por jo në ekranin e “Vizion+”. ...

Flet producenti i “Publicus”, Artan Rama: Emisioni tregonte çfarë ndodhi në Landfillin e Sharrës

Artan Rama, regjizor dhe producent, ka një histori të gjatë bashkëpunimi me televizonin Vizion Plus. Projekti i fundit ishte “Públicus”, një emision investigativ, i...

Lajmet e fundit