Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

lamborghini

Komentuesit e “masakruan” se ju doli në mbrojtje emigrantëve me Lamborghini, pendohet Leonora Jakupi dhe sqaron deklaratën

Dy qytetarë nga Kosova para pak ditësh u gjobitën në Shqipëri pasi po lëviznin me makina luksoze me shpejtësi “skëterrë”, deri në me 225...

“Kemi probleme me ligjin”, Braçe i ashpër për të “çmendurit” me BMW e Lamborghini: Zvicra do i gjobisë 1500 euro, ne 2-3 herë më...

Zv.kryeministri Erjon Braçe ka reaguar sot për dy shoferët nga Kosova, të cilët u gjobitën nga policia pasi po qarkullonin në rrugë me rreth...

Njëri me BMW-në e pronarit, tjetri me Lamborghini me qira, gazeta zvicerane ‘demaskon’ shqiptarët që bënin gara në Fier-Vlorë

Dy shqiptarë të Kosovës u ndaluan në fundjavë nga policia rrugore, pasi radari i pikasi ata me një shpejtësi më shumë se dyfishin e...

Çmenduri në Fier-Vlorë / Policia “kap” Lamborghini-n me 225 KM/H që bënte gara me BMW-në! U vendos mbi 1 MILION lekë GJOBË! (VIDEO)

Shpejtësi e çmendur në rrugët e Shqipërisë! Policia Rrugore ka kapur dy automjete luksoze duke bërë gara në aksin Fier-Vlorë. Makinat, një Lamborghini dhe një...

Ndodh në Britani, pronari shkatërron Lamborghini-n 300 mijë dollarësh vetëm 20 minuta pasi e bleu (FOTO)

Vetëm 20 minuta e ka shijuar "Lamborghini-n" e tij një anglez, pasi e bleu për 300 mijë dollarë. Lamborghini Huracan Performante...

‘Makina yll, parkimi fyll’, Erion Veliaj poston fotot e gjobitjes së LAMBORGHINIT superluksoz

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj postoi në ''Facebook'' një foto të gjobitjes së një Lamborghini në ditën e sotme në kryeqytet. Ai ka ironizuar...

Lajmet e fundit