Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

lajmi

Grekët në ALARM, zbulohet një lloj i ri i Covid-19 në Athinë, përhapet më shpejt se variantet e tjera

Një lloj i ri i koronavirusit është gjetur në Athinë të Greqisë, pasi rastet ditore kaluan 3,000 të infektuar në 24 orët e fundit....

U nis në Turqi për kurim, Rama jep lajmin e madh: Qeveria do t’i  mbulojë të gjitha shpenzimet e operacionit të Elonës

Kryeministri Rama ka reaguar për rastin e Elonës, vajzës 15 vjeçare që po lufton kundër një sëmundjeje të rrallë. Me anë...

Mc Kresha tregon momentin e tmerrshëm gjatë luftës në Kosovë: Për 3 javë kam menduar se nëna ime ka vdekur

Mc Kresha është një prej këngëtarëve shqiptarë më të dashur për publikun. Së fundmi ai ishte i ftuar në Prive, ku iu përgjigj 25...

Prindër së shpejti? Getoari jep lajmin për fansat

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të komentuar të shoëbizz-it shqiptar. Mbrëmjen e djeshme Geti ishte i...

Do të aplikoni për Lotarinë Amerikane? Vjen lajm i mirë nga Departamenti i Shtetit

Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi se për vitin 2018 do të ketë sërish 50 mijë viza, për aplikuesit në të gjithë botën. ...

Shkarkoi zyrtarin e LSI-së, ministrja e Ramës reagon për herë të parë: Kam të drejtën me ligj për emërime dhe shkarkime

Ministrja e Ekonomisë, Milva Ekonomi ditë më parë shkarkoi Drejtorin e Postës Shqiptare Majlind Lazimi. “Kam të drejtën që më jep...

‘Sali Berisha vdes në një aksident automobilistik’, lajmi i rremë që përhap në Itali

Ylli Polovina, ish-diplomat i Shqipërisë në Ambasadën në Romë përgjatë viteteve 1997-2002 rrëfen për gazetën “Shqiptarja.com”, kujtimet e tij lidhur me mënyrën sesi transmetoheshin...

Në pritje të lajmit “bombë” të bloqeve

Nga Mentor Kikia Nëpër bloqe tiranase po qarkullon lajmi se sonte do të dalë një lajm që do të trondisë vendin, për...

Berisha: Rama kryen sulm kibernetik ndaj 15 portaleve shqiptare

Ish-kryeministir Sali Berisha beson se problemet e shfaqura nga disa portale shqiptare, faqet e të cilave nuk ishin të aksesueshme përgjatë ditës së djeshme,...

Lajmet e fundit