Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

lajme

Flori Mumajesi dhe çunat dalin në lajme, Klajdi Harruni nuk “kontrollon” dot veten: Tëmën ueyyy…

“Nina” e Flori Mumajesit, Brunos dhe Klajdi Harunit në vetëm pak ditë është kthyer një sukses i vërtetë. Përveçse po dëgjohet në çdo makinë,...

SHBA bllokon faqet e internetit të lajmeve iraniane

SHBA ka rrëzuar dhjetëra faqe të lajmeve iraniane, të cilat i ka akuzuar për përhapjen e dezinformimit. Media iraniane konfirmoi të martën se një numër...

Twitter pezullon disa agjensi lajmesh iraniane

Twitter ka pezulluar disa agjensi të lajmeve iraniane lidhur me shqetësimet e dyshuara të njerëzve që ndjekin besimin Bahá'í. Klubi i...

Rama jep edicion informativ! Lajm kryesor ndryshimet në qeveri, shkarkimet dhe emërimet

Në ErTv është duke u transmetuar një edicion informativ me lajmet e rëndësishme të javës, parë "nga lart".   Lajm kryesor,...

Prodhimi i ri në ERTV, ja çfarë do transmetojë kryeministri çdo të dielë (VIDEO)

ERTV do të ketë tashmë një prodhim të ri. I ktheyr tashmë në një kanal televiziv, ERTV vjen me risi. Çdo...

“E enjte e zakonshme lajmesh të jashtëzakonshme në një univers paralel”

Nga Sonila Meço Një edicion informativ, në një të enjte shkurti, në një univers paralel, ku projektohet Shqipëria e sotme me...

10 lajmet kryesore në Shqipëri për muajn gusht, sipas Lutfi Dervishit

Muaji gusht është dominuar kryesisht nga lajme të kronikës së zezë. Vrasjet dhe aksidentet kanë pushtuar mediat, ndërsa nuk mungojnë as lajmet për asgjesimin...

Lajmet e fundit