Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

lajm i trishte

E TRISHTË/ Kinematografia shqiptare në zi, ndahet nga jeta aktorja Filika Dimo

Kinematografia shqiptare në zi, pasi ditëne  sotme ëhstë ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare aktorja e njohur Filika Dimo. Lajmi bëhet me dije nga...

Kastro Zizo provokon fansat e vet me një shaka të pavend: Lidh shaminë në kokë dhe thotë “jam me kancer”

Këngëtari i njohur Kastro Zizo, tashmë edhe moderator, ka provokuar fansat e vet me një shaka të pavend. Pak orë më...


Lajmet e fundit