Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

lajm i rreme

Gazetari i “FAKE NEWS” kërkon falje publike dhe SHFAJËSOHET: Po nga TOP-i kë ndaluat? Po na sulmon qeveria…

Gazetari autor i lajmit të rremë që shkaktoi panik të madh në Tiranë e Durrës duke bërë që mijëra qytetarë të vërshojnë në mesnatë...

Prokuroria nis hetimet për portalet pas lajmit për ‘tërmetin e madh’, Marku: Të nisë vlerësimi ligjor

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për disa portale që kanë publikuar ditën e djeshme një lajm të rremë lidhur me një “tërmet të...

“Nxitën tinëzisht dhe djallëzisht panikun”, Lleshaj i ashpër: Do përballen me ligjin

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj reagon ashpër pas lajmit të rremë në disa portale për një tërmet të madh që pritej të godiste vendin...

LAJMI I RREMË për TËRMETIN, reagon Çim Peka i Syri.net: Rama do të mbyllë portalin kritik me qeverinë

Reagon syri.net drejtuar nga Çim Peka pas lajmit të rremë sipas të cilit një tërmet i fuqishëm do godiste vendin në orën 23:30. ...

Shoqërohen në polici dy gazetarët e lajmit të rremë për tërmetin e madh (FOTO)

Dy gazetarët e shoqëruar në polici, Aurel Rakipllari i “Syri” dhe Daniela Grica e “Shekullit”

‘Sali Berisha vdes në një aksident automobilistik’, lajmi i rremë që përhap në Itali

Ylli Polovina, ish-diplomat i Shqipërisë në Ambasadën në Romë përgjatë viteteve 1997-2002 rrëfen për gazetën “Shqiptarja.com”, kujtimet e tij lidhur me mënyrën sesi transmetoheshin...

Lajmet e fundit