Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

lajm i mire

Edi Rama jep lajmin e mirë për shoferët: Hiqet PËRFUNDIMISHT detyrimi për kolaudimin e makinave…

Kryeministri Edi Rama njofton një lajm të mirë që prek të gjithë drejtuesit e mjeteve dhe pronarët, rrjedhimisht. Referuar njoftimit të tij, heqet përfundimisht...

Erion Veliaj jep 2 LAJME TË MIRA për socialistët: EXIT POLL-et na nxjerrin fitues, por projeksionet tona tregojnë që janë më shumë se 72...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, në një deklaratë drejtuar qytetarëve por sidomos mbështetësve të Partisë Socialiste, u dha dy lajme të mira këtyre të...

LAJM I MIRË/ Shërohen 9 pacientë të tjerë me koronavirus

Edhe 9 pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus janë shëruar. Lajmin e ka dhënë Kryeministri Rama, u cili shkruan "...

Fillon shpërndarja e librave falas, Besa Shahini jep LAJMIN e mirë dy javë para fillimit të shkollës (VIDEO)

Ministrja e Arsimit në një videoselfie në Facebook ka lajmëruar se ka nisur shpërndarja e librave falas për ciklin fillor vetëm dy javë para...

Lajm i mirë për të gjithë shoferët, nga 15 gushti patenta merret brenda ditës

Një lajm i mirë vjen nga Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor për të gjithë ata që janë duke planifikuar të marrin...

Llixhat e Peshkopisë me koncesion, Xhaçka jep lajmin e MIRË

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka udhëtuar ditën e sotme drejt Peshkopisë ku ka zhvilluar një takim me banorët dhe bizneset e Qendrës Balneare ...

Veliaj dhe Ambasadori i OSBE shërbejnë ushqim në qendra sociale, kryebashkiaku jep lajmin e BUKUR (VIDEO)

Në sajë të festës së Vitit të ri kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj së bashku me vullnetarë e bamirës kasë shpërndarë ushqim në qendrat...

Programi Kombëtar i 300 qendrave shëndetësore, Rama jep lajmin e mirë për në fundvit

Kryeminstri Edi Rama e ka nisur ditëne  sotme me një tjetër informacion nga kantieret e Programit Kombëtar të 300 qendrave shëndetësore në 3 vjet....

Lajm i mirë për të apasionuarit pas videove në Instagram, ja çfarë risie sjell

Shumë shpejt të gjithë të apasionuarit pas videove do të kenë mundësinë të postojnë në rrjetin social, Instagram, video të gjatë deri në 1...

Lajmet e fundit