Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

laert vasili

Festivali Ndërkombëtar i Teatrit, Margarita Xhepa nderohet me çmimin e rëndësishëm

Një ndër ikonat e kinematografisë  shqiptare sot është vlerësuar me një çmim mjaft të rëndësishëm. Aktorja e madhe, Margarita Xhepa ka rrëmbyer çmimin kryesor...

“Shqiptar i poshtër, këtu do ta bëjmë varrin”, Laert Vasili tregon si tentuan ta vrasin në Greqi

Aktori Laert Vasili ka rrëfyer mbrëmjen e sotme në emisionin “Dola te Ola” se si kanë tentuar ta vrasin në Greqi, për shkak të...

“Ndarja” e Shqipërisë mes PS dhe PD, Laert Vasili: Njerëz që kanë zbritur në jug dhe kanë parë diçka më tepër, votuan siç e...

Aktori Laert Vasili thotë se harta e konsideruar si e ndarë në veri-jug për nga preferenca politike PD-PS, është mëse normale. Sipas Vasilit, shqiptarët janë...

Aktori e thotë live në emision: Le të më shajnë, unë jam GREK!

Aktori, Laert Vasili është shprehur se nuk i trembet kritikave.   Në emisionin "Repolitix", Vasili 'u kap' me fjalën referendum, që sipas...

Pas kritikave Ermal Mamaqi i kthehet ASHPËR Laert Vasilit: Dhuna e babait të ka lënë traumë

Paketa 24 mijë euroshe e Ermal Mamaqit "për t'u bërë i suksesshëm", është përfolur shumë në rrjetet sociale, por edhe në media. ...

Laert Vasili për protestën e artistëve: Njerëz që sot janë në PD uzurpuan Teatrin, hanin pica dhe bënin ‘party’ gjithë natën

Aktori i njohur Laert Vasili ka thënë se protesta e artistëve në vetvete nisi si nismë e disa qytetarëve të thjeshtë dhe artistëve, por...

Incidenti me Laert Vasilin, Teatri Kombëtar reagon zyrtarisht 20 orë më vonë: Dënojmë aktin e dhunimit të aktorit

Teatri Kombëtar ka reaguar zyrtarisht pas incidentit me aktorin Laert Vasili dhe aktivistët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Me anë...

Dhuna ndaj Laert VASILIT, merret në pyetje Robert Budina dhe rrëfen sherrin: Na grisi parullën, u përpoqa t’i ndaja

Merret në pyetje regjisori Robert Budina pas akuzave të Laert Vasilit se është dhunuar pasditen e djeshme tek oborri i Teatrit Kombëtar. ...

Laert Vasili me post të rëndësishëm, emërohet drejtor

Aktori Laert Vasili pritet të emërohet drejtor i Qendrës Kulturore “Aleksandër Moisiu” në qytetin e Durrësit. Edhe më parë në media...

‘Ik rregullo ato haluçinacionet e tua’, Laert Vasili përplaset me Elsa Demon. Nuk ia ‘përton’ gazetarja: Pse do mbrosh projektet e gruas tënde ti...

Gazetarja Elsa Demo dhe aktori Later Vasili janë përplasur me njëri-tjertrin mbrëmjen e sotme tek diskutonin për çeshtjen e Teatrit Kombëtar, në Ora News....

Lajmet e fundit