Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Laç

Drejt përfundimit! Rama publikon videon; s’do ta besoni si duket lagjia e re në Laç pas rindërtimit

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me pamje nga shtëpitë dhe pallatet e rindërtuara në Laç, pas tërmetit tragjik të 26...

Rama inspekton lagjen e re në Laç, me 524 apartamente, qendër tregtare: Puna po shkon drejt fundit

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot punimet në lagjen e re që po ndërtohet në qytetin e Laçit për familjet që mbetën të pastreha...

Tentuan të vidhnin pikën e bllokimit të automjeteve në Laç, arrestohen tre të rinj, mes tyre një i mitur

Policia e Kurbinit ka arrestuar tre persona, të cilët kaë tentuar të grabisin një pikë bllokimi të automjetëve në Laç. Bëhet me dije se në...

Automjeti përmbyset në mes të rrugës, bllokohet trafiku në autostradën Lezhë-Laç

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Laç, në afërsi të ishull-Lezhës ku një automjet është...

Detaje TRONDITËSE nga aksidenti në Laç, dëshmitarët: Njerëzit janë djegur brenda, makina u shkrumbua (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në pranë kryqëzimit të Laçit në autostradën Fushë Krujë-Milot. Makina ka qenë...

Ekzekutimi me armë i dy biznesmenëve në një hotel në Laç, Prokuroria mbyll hetimet (DETAJE)

Prokuroria e Kurbinit ka mbyllur hetimet për vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në një hotel në Laç. Të pandehur...

VIDEO-EPIKE/ Kryeministri inspekton punimet në Laç, pas krahëve të Ramës punëtori ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet për shtëpitë e reja në Laç. Ai ka qenë i shoqëruar nga deputetja Lindita Nikolla,...

Rama përshëndet punëtorët turq në Laç me fjalën ‘Merhaba’, batuta për Lulin me kryetaren e Bashkisë për ngatërrimin e shifrave (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në inspektimin e punimeve të pallateve të reja që do të ndërtohen në Laç. ...

Përplasen dy makina në Laç, lëndohet rëndë një person, niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Laç. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Si pasojë...

Rama publikon videon nga kantieri i ujit në Laç dhe ‘thumbon’ ziliqarët: Tani ata që fjalën e keqe e kanë në majë të gjuhës,...

Kryeministri Edi Rama, ka bërë me dije se kantieri i ujit në Laç, do të zëvendësohet tërësisht, ndërsa shton se ky është investimi i...


Lajmet e fundit