Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

Laç

Detaje nga ekzekutimi me armë zjarri ndaj ish-policit në Laç, para një viti u bë atentat të birit (EMRAT)

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar mëngjesi e sotëm në Laç, ku u ekzekutua me armë zjarri ish efektivi...

I vodhi një gruaje euro e bizhuteri floriri, arrestohet 43-vjeçari në Laç

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së Laçi pasi akuzohen për vepra të ndryshe penale. Bëhet me dije se në pranga kanë rëndë...

Bllokuan autostradën në Laç dhe ja morën valles, Policia vë në hetim dhe gjobit 4 dasmorët

Policia ka identifikuar dhe ka vënë në hetim 4 dasmorët që bllokuan autostradën në Laç, teksa ia merrnin valles. Policia ka proceduar penalisht penalisht shtetasit:...

Ishte në muajin e shtatë të shtatzënisë, sulmi në zemër i pret në mes jetën infermieres në Laç

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur ditën e sotme në Laç, ku një infermiere ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak. Përmes një...

FOTO: E frikshme në Laç, trafikndarësja përshkon tej për tej makinën, shoferi në gjendje kritike

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Laç. Një makinë si pasojë e shpejtësisë së lartë është përplasur me trafikndarësen, e...

Sherr mes të rinjve në Laç, 25-vjeçari plagoset rëndë në kokë, niset me urgjencë drejt Traumës (EMRI)

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sanxhak të Laçit. Si pasojë ka mbetur i plagosur një 25-vjeçari Lleji Lika...

Drejt përfundimit! Rama publikon videon; s’do ta besoni si duket lagjia e re në Laç pas rindërtimit

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me pamje nga shtëpitë dhe pallatet e rindërtuara në Laç, pas tërmetit tragjik të 26...

Rama inspekton lagjen e re në Laç, me 524 apartamente, qendër tregtare: Puna po shkon drejt fundit

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot punimet në lagjen e re që po ndërtohet në qytetin e Laçit për familjet që mbetën të pastreha...

Tentuan të vidhnin pikën e bllokimit të automjeteve në Laç, arrestohen tre të rinj, mes tyre një i mitur

Policia e Kurbinit ka arrestuar tre persona, të cilët kaë tentuar të grabisin një pikë bllokimi të automjetëve në Laç. Bëhet me dije se në...

Automjeti përmbyset në mes të rrugës, bllokohet trafiku në autostradën Lezhë-Laç

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Lezhë-Laç, në afërsi të ishull-Lezhës ku një automjet është...

Lajmet e fundit