Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Laç

“Jam kurioz të shoh veshur si Babagjysh e t’i bësh dhuratë Bashës një bravë magjike”, ndjekësi i lë komentin epik, Rama i kthen...

Në Laç dje hynë në shtëpitë e reja 500 familje. Shtëpi të cilat u rindërtuan pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019. Rama mbrëmjen...

Akuzohen për vrasjen e Rakip Rolit në Laç, dalin para gjykatës tre autorët nën masa të shumta sigurie

Tre autorët që akuzohen për vrasjen e biznesmenit Rakip Roli në Laç disa ditë më parë kanë dalë para gjykatës. Skënder Lika dhe Llej Lika...

Të akuzuar për vrasjen e Rakip Rolit në Laç, flet 22-vjeçari: E vrava unë, babai dhe shoku im s’kanë lidhje (Tregon arsyen)

22-vjeçari Llej Lika së bashku me babain e tij Skënder Lika dhe Klajdi Gjexhajn (Beleshi), akuzohen për vrasjen e biznesmenit, Rakip Roli të ndodhur...

Pa atentatorët dhe u mundua të largohej, detaje të reja nga ekzekutimi i Rakip Rolit në Laç, merren në pyetje 17 persona

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Laç, ku u ekzekutua biznesmeni i...

Del foto, ky është biznesmeni që ekzekutua në Laç, djemtë e tij në hetim për trafik droge

Personi në foto është biznesmeni Rakip Roli i njohur ndryshe si Pilot Rroli i cili u ekzekutua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Vrasja e ish policit në Laç, merret në pyetje një nga ish kolegët; Djemtë e Xhelal Reçit kanë plagosur djalin e Faik Martinajt

Faik Martinaj, ish koleg i Xhelal Reçit, i cili u ekzekutua para biznesit të tij në Laç pak ditë më parë është marrë në...

Rama publikon fotot nga DPSHTRR Laç: Transformim rrënjësor, 111.000 shërbime në vit…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga me transformimin rrënjësor të Drejtorisë Rajonale të Shërbimeve të Transportit Rrugor në Laç. Rama shkruan...

Ekzekutimi i ish-efektivit në Laç, 25 të shoqëruar në polici, pista kryesore ku po hetohet

25 perona janë shoqëruar në policinë e Laçit, pas ngjarjes së rëndë që u regjistrua dje, ku ish efektivi Xhelal Reçi u ekzekutua pak...

Vranë ish efektivin në mes të Laçit, të përfshirë në ngjarje 3 persona, dy qëlluan me armë Xhelal Reçin, njëri priste në makinë; autorët...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen që tronditi sot Laçin, ku u vra pranë biznesit të tij ish efektivi Xhelal Reçi. Dyshohet...

Ekzekutimi i ish-efektivit në Laç, Xhelal Reçi u qëllua me armë nga 2 persona në derën e dyqanit; gjendet një “Toyota” e djegur

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ekzekutimin e ish-efektivit të policisë Xhelal Reçit në Laç. Burime për media bëjnë me dije se Reçi...

Lajmet e fundit