Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Laç

FOTO/ Aksident në hyrje të autostradës së Laçit, krijohet trafik i madh

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në hyrje të autostradës së Laçit. Nga pamjet shihet se mjeti ka pësuar dëmtime të shumta...

Sherr në kishën e Laçit, një person plagoset me thikë, dërgohet në gjendje të rëndë te Trauma

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Laç, ku disa persona janë përfshirë në një sherr. Bëhet me dije se një person...

Tmerrohet 32-vjeçari në Laç, po kthehej me makinë në shtëpi, disa persona qëllojnë me armë drejt tij

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Laç, ku një 32-vjeçar është kërcënuar me armë teksa po kthehej në shtëpi me makinën e tij. Bëhet...

VIDEO/ I veshur me kapuç, MOMENTI kur autori i hedh benzinën dhe i vë FLAKËN makinës në Laç, pas saj digjen dhe dy të...

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në Laç, ku gjatë orëve të mëngjesit u dogjën 3 mjete. Bëhet me dije se një...

Ishin parkuar pranë një banke, shkrumbohen tre makina në Laç

Tre makina janë djegur gjatë mesnatës në Laç. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pranë një banke në qytetin e Laçit. Burime për media...

“Rama përdori Erdoganin për të mashtruar banorët e Laçit”, PD denoncon: Asnjë familje nuk ka marrë çelësat e banesave të ndërtuara nga turqit

Partia Demokratike ka denoncuar se 3 javë nga ceremonia e kryeministri Edi Rama me presidentin turk Erdogan në Laç, asnjë prej banorëv nuk ka...

Laçi mbeti pa drita, OSHEE: Linja e OST është rivendosur në punë dhe të gjitha nënstacionet furnizojnë me energji normalisht

OSHEE ka reaguar në lidhje me situatën në Laç, ku disa zona mbrëmjen e djeshme mbetën pa drita. OSHEE sqaron se është stakuar energjia në...

Surpriza e Ramës për presidentin turk, inagurohet në Laç “Sheshi Erdogan”

Qyteti i Laçit tashmë ka një shesh që mban emrin e presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan. Sheshi është inaguruar nga kryeministri Edi Rama dhe...

“Jam kurioz të shoh veshur si Babagjysh e t’i bësh dhuratë Bashës një bravë magjike”, ndjekësi i lë komentin epik, Rama i kthen...

Në Laç dje hynë në shtëpitë e reja 500 familje. Shtëpi të cilat u rindërtuan pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019. Rama mbrëmjen...

Akuzohen për vrasjen e Rakip Rolit në Laç, dalin para gjykatës tre autorët nën masa të shumta sigurie

Tre autorët që akuzohen për vrasjen e biznesmenit Rakip Roli në Laç disa ditë më parë kanë dalë para gjykatës. Skënder Lika dhe Llej Lika...

Lajmet e fundit