Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

laboratori i policise

Maskat iu futën në shtëpi noterit dhe i grabitën 20 milionë lekë, Policia gjen pas një jave kallashnikovin, e dërgon në laboratorin e Tiranës

Thoma Kaçi, noter i njohur në zonën e Sarandës, ra pre e grabitjes një javë më parë. Persona të maskuar dhe të armatosur u...

Lajmet e fundit