Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

laborator droge

Shkatërrohet laboratori i drogës në Kosovë, arrestohen 4 serbë që kultivonin në vazo lëndën narkotike

Policia e Kosovës njoftoi mbrëmjen e sotme për shkatërrimin e një laboratori droge në komunën e e Zveçanit. Lajmi u konfirmua nga Ministri i...

Vehbi Bushati “e nis më këmbë të mbarë”, Policia e Lezhës shkatërron “shtëpinë e barit”, sekuestrohen qindra bimë dhe drogë e përpunuar

Vehbi Bushati, drejtor i Drejtorisë së Standardeve Profesionale në Policinë e Shtetit, është emëruar dje në krye të Policisë së Lezhës, shkruan newsbomb.al. Drejtori...

DETAJE nga operacioni anti-kanabis,  Policia zbulon laboratorin e DROGËS në Ndroq

Detaje të reja janë zbuluar nga opercioni i sotëm anti-kanabis në disa qytete të vendit. Policia e Tiranës ka zbuluar një shtëpi që përdorej...

U arrestuan për “shpërdorim detyre” për laboratoin e drogës në Shkodër, lirohen 5 punonjësit e OSHEE-së, prokurori e konsideron arrestimin të paligjshëm

5 punonjësit e OSHEE në Shkodër, të cilët u arrestuan në orët e para të mëngjesit si të dyshuar për shpërdorim detyre, janë liruar...

Kthyen shtëpinë në laborator droge në Fier/ Pas gruas dhe djalit, arrestohet kryefamiljari Aleksandër Kapaj

Policia e Fierit ka vënë në pranga kryefamiljarin që e kishte përshtatur shtëpinë si laborator për të kultivuar drogë. Bëhet me...

Iu gjet laborator droge në shtëpi, arrestohen në Itali 2 vëllezërit shqiptarë dhe kushëriri i tyre

Policia italiane ka arrestuar tre shtetas shqiptarë. Dy vëllezër me iniciale T.A 25 vjeç dhe T.A. 31 vjeç si dhe kushëririn e tyre T.M. 19 vjeç....

Zbulohet një laborator droge në Tetovë, arrestohet burri

Një laborator droge është zbuluar në Lagjen “Cetinska” në Tetovë të Kosovës. Loboratori i zbuluar përdorej për përpunimin e kanabisit dhe...

Laboratori i drogës në Has, zbulohen dy të arrestuarit e tjerë, njëri punonjës bashkie (EMRAT)

Janë zbardhur edhe emrat e dy personave të tjerë të arrestuar pas zbulimit të laboratorit në Has. Të arrestuarit janë Anila...

Laboratori i drogës në Has, Berisha hedh akuza të forta: Bosët e tij janë deputetë dhe pushtetarë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar një ditë pas zbulimit të laboratorit të drogës në Has. Sipas Berishës të arrestuarit janë vetëm...

Zbulimi i laboratorit të drogës, reagon Policia e Shtetit: I kërkojmë medias të jetë e matur

Ditën e sotme, është zbuluar një laborator droge në një fshat të Hasit dhe janë arrestuar pesë persona.   Informacionet praprake...

Lajmet e fundit