Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

labinot tahiri

Këngëtari shqiptar dhuron 5000 euro për fondin e Ushtrisë: Ndoshta janë pak, po nesër bëhen më shumë

Këngëtari kosovar Labinot Tahiri, i cili njihet për publikun si “Labi”, ka treguar shpesh anën e tij humane, duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Së fundmi...

Fansi e mbulon këngëtarin shqiptar me euro, artisti bën gjestin e papritur në mes të koncertit: Mua më mjafton qe erdhe

Në një nga koncertet e tij një fans i ka hedhur këngëtarit Labinot Tahiri në sekënë teksa ishte duke performuar një shumë prej 1500...

VIDEO/ Emigranti në Gjermani i hedh Labinot Tahirit mijëra euro në skenë, këngëtari i mbledh dhe ia dorëzon: Lodhja e gurbetqarit është…

1500 euro i ka hedhur ngë emigrant në skenë këngëtarit Labinot Tahiri, i cili ishte duke performuar në një lokal në Gjermani. Tahiri ka publikuar...

Tensionet me Serbinë, Labinot Tahiri thirrje Albin Kurtit: Armatoseni popullin tonë

Këngëtari Labinot Tahiri ka reaguar pas nisjes sërish të tensioneve mes Kosovës dhe Serbisë, pasi sot hyri në fuqi vendimi për targat ilegale të...

Do të dhuronte 2 mijë euro, këngëtari shqiptar tërhiqet nga vendimi për të ndihmuar Ukrainën (ARSYEJA)

Këngëtari shqiptar Labinot Tahiri njoftoi pak ditë më parë se fondacioni i tij do të dhuronte 2 mijë euro në ndihmë të personave të...

Në betejë sërish me tumorin, këngëtari i ofron mbështetje deputetes shqiptare: Nëse i duhet ndihmë, do të dal në rrugë si ushtar i saj

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, pas 9 viteve përsëri është në luftë me sëmundjen e keqe. Ka qenë vetë Matoshi e...

Këngëtari shqiptar i dhuron shtëpi familjes së pastrehë, në ditën e Kurban Bajramit

Këngëtari Labinot Tahiri, është një prej artistëve të cilët përveç angazhimeve të tij, një rëndësi të madhe u jep dhe njerëzve të cilët janë...

Këngëtari ironizon qeverinë: Këta nuk dinë si u vodhën 2 milionë euro, e jo më të dinë se a jam unë ose ti me...

Që prej fillimit të pandemisë dhe vendosjes së kufizimeve të lëvizjes, këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka hedhur akuza ndaj qeverisë. ...

Këngëtari vazhdon me akuzat për qeverinë: Duhet spital kundër kancerit, jo spital për ‘COVID-19 biznesin’

Që prej fillimit të pandemisë, këngëtari kosovar Labinot Tahiri ka dalë kundër rregullave të qeverisë për të kufizuar lëvizjen dhe për të mbyllur baret...

Këngëtari kosovar shpërthen ndaj ministrit: Ja ka q**** nanën artit e kulturës në Kosovë

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë në Kosovë, Armend  Zemaj. Sipas...


Lajmet e fundit