Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

kzaz

ALARMANTE: Efektivët e Policisë sulmohen nga 300 persona, forcat speciale me urgjencë drejt Dibrës

Rreth 300 persona, përkrahës të opozitës, janë duke u përleshur në këto momente me një grup efektivësh të policisë në KZAZ-në nr 19 në...

Tensione të forta në Dibër, militantët e PD thyejnë KZAZ-në, ka policë të plagosur (VIDEO)

Efektivë të policisë së shtetit kanë mbetur të plagosur si pasojë e një sulmi të militantëve të PD në një prej KZAZ-ve të Dibrës....

Diegia e KZAZ-së në Vaun e Dejës, reagon SHAV: Turp kombëtar! Qytetarët të votojnë lirshëm të dielën

Shoqata Për Autonominë Vendore ka reaguar për sulmin e djeshëm në KZAZ-në numër 6 në Vaun e Dejës dhe për shkarkimin e kreut të...

PD HEQ PËRGJEGJËSINË NGA MOLOTOVI/ Deklarata: Nuk janë militantët tanë, është plani kriminal i Ramës

Partia Demokratike distancohet nga djegia me molotov e KZAZ-së në Bushat të Shkodrës, edhe pse protestat në këto KZAZ janë thirrur nga kjo forcë politike...

Tensione në Berat, militantë të PD nisen drejt KZAZ-së

Mbështetës të Partisë Demokratike po marshojnë drejt KZAZ-së numër 63 në Berat. Mësohet se mbështetësit e opozitës po marshojnë me pankarta...

Qëlloi me molotov policët gjatë sulmit të KZAZ, arrestohet 26-vjeçari në Kavajë

Ndalohet një ndër personat e shpallur në kërkim, i dyshuar kryesor, për sulmin ndaj KZAZ-së nr.42 dhe ndaj punonjësve të Policisë në Kavajë. ...

Me ushtri e polici, mbërrijnë në KZAZ-të e Lezhës materialet zgjedhore

Kanë mbërritur nën masa të rrepta sigurie materialet zgjedhore në dy KZAZ-të e Lezhës.  Mësohet se materialet zgjedhore janë shoqëruar nga...

Zgjedhjet e 30 qershorit/ Strukturat e policisë së rendit mesazh KZAZ-ve

Teksa situata politike është tensionuar dhe politika është e ndarë për zgjedhjet e 30 qershorit, strukturat e policisë së rendit në të gjitha rrethet...

Sulmi në KZAZ-në e Kavajës, arrestohet një tjetër person (DETAJE)

Policia ka arrestuar një tjetër person i shpallur në kërkim, i dyshuar kryesor, për sulmin ndaj KZAZ-së nr.42 pak ditë më parë. ...

Sulm ndaj KZAZ-ve në bashkitë e majta? PD ngre me urgjencë strukturën e re (Detaje)

Partia Demokratike njofton ngritjen e një strukture të re të quajtur Aleancën Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë, dega Fier. Ndonëse deri...


Lajmet e fundit