Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

kzaz

Një ditë para zgjedhjeve, nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në KZAZ e Fierit, Lezhës dhe Korçës

Një ditë na ndanë nga procesi i votimit të së dielës, ndërsa nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në KZAZ e Fierit, të cilat janë...

Berati merr materiale zgjedhore, transporti bëhet me ushtrinë, në masa të rrepta sigurie

Ditën e sotme qyteti i Beratit ka marrë materialet zgjdhore, për zgjedhjet e 25 prilit. Berati është bërë qyteti i parë që merr materialet zgjedhore...

Sulmi në KZAZ, Apeli liron 5 të arrestuarit në Shkodër

Gjykata e Apelit në Korçë ka liruar 5 nga të arrestuarit për sulmet në KZAZ-në nr. 3. Mësohet se Apeli ka...

Sulmi me molotov në KZAZ e Dibrës, arrestohet një tjetër person (EMRI)

Një tjetër person është arrestuar lidhur me sulmin e KZAZ numër 19 në Dibër. Policia ka arrestuar një 33 vjeçar pasi...

Sulmi me bomba molotov ndaj KZAZ, arrestohet nënkryetari i PD në Dibër

Policia ka arrestuar nënkryetarin e PD, në Dibër, Ilir Hysa. Shkak për arrestimin e Hysës është bërë sulmi me molotov ndaj...

U mbyll procesi i votimit, nis transportimi i kutive drejt KZAZ-ve

Pas mbylljes së votimit në të gjithë vendin, ka nisur transportimi i kutive drejt KZAZ-ve. Pjesëmarrja në rang kombëtar, deri në...

Ish-deputeti AKUZA të rënda: Gazetarë mos i besoni, KZAZ-të po manipulojnë shifrat e pesëmarrjes

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu ka ngritur akuza të rënda ndaj Komisioneve Zonale për Administrimin e Zgjedhjeve. Ish-deputeti i Gjirokastrës...

Sulmi në KZAZ-në e Dibrës, reagon Paloka: Nuk është hedhur asnjë bombë molotov

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar lidhur me ngjarjen e djeshme në Dibër ku u sulmua KZAZ-ja numër 19. ...

Sulmi në KZAZ-në e Dibrës, infermieria flet me zë dhe figurë: Nuk kishte asnjë polic të plagosur…(VIDEO)

Një infermiere nga spitali i Peshkopisë ka folur me zë dhe figurë lidhur me policët që përfunduan mbrëmjen e djeshme në spital pas sulmit...

Sulmi i KZAZ-së në Dibër, militantët e PD protestojnë para policisë

  Militantë të Partisë Demokratike në Dibër po protestojnë mëngjesin e sotëm para policisë, për lirimin e personave të shoqëruar pas sulmit të mbrëmshëm të...


Lajmet e fundit