Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
32 °
Mar
30 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

Kylie Jenner

Kylie Jenner dhe Travis Scott bëhen prindër për herë të dytë, modelja sjell në jetë djalin

Modelja e njohur Kylie Jenner dhe këngëtari Travis Scott janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka bërë vetë me dije...

Bebi numër 2 po vjen! Me videon emocionuese, Kylie Jenner konfirmon shtatzëninë

Miliarderja Kylie Jenner, është një nga pesë motrat e famshme Kardashian-Jenner, të cilat kanë "pushtuar" shoëbiz-in dhe mediat rozë në të gjithë botën. Për Kylien...

Videoklipi +18 i Cardi B me protagoniste Kylie Jenner, fansat kërkojnë largimin e modeles

Cardi B ka publikuar videoklipin e saj më të fundit në bashkëpunim me Megan Thee Stallion, që përmban shumë skena erotike +18, me pjesëmarrjen...

E veshur leopard dhe super seksi, Kylie Jenner pjesë e klipit erotik të Cardi B

Cardi B ka publikuar klipin e saj më të ri në bashkëpunim me Megan Thee Stallion. Kënga titullohet “Wap” dhe përmban skena mjaft erotike....

Kylie Jenner pozon si një seksbombë e vërtetë, motrat ‘xheloze’ i bëjnë komente (FOTO)

Ajo është padyshim një nga personat publikë më të njohur në të gjithë botën. Dhe pse vetëm 23 vjeçe, ajo është miliarderja më e...

‘Erdhi vera’, Kylie Jenner si gjithmonë provokuese, ekspozon të pasmet shtrirë në pishinë

Kylie Jenner është një nga personazhet më të komentuar në botën e showbiz-it ndërkombëtar. Miliarderja më e re në botë (self-made),...

Kylie Jenner nuk lëkundet nga kriza e koronavirusit, blen rezidencën 36.5 milionë dollarë (FOTO)

Kylie Jenner duket se nuk  është kapur nga kriza e koronavirusit, pasi së fundmi ka blerë një rezidencë me vlerë 36.5 milion dollarë. ...

Kylie Jenner ‘çmend’ fansat! Vesh fustan trasparent dhe shtrihet në krevat, mbathjet nuk i duken gjëkundi (FOTO)

Kylie Jenner, një nga pesë motrat e famshme Kardashian-Jenner, është një nga personazhet e showbizit botëror, më të komentuar. Bukuroshja 23-vjeçare...

Nuk do ta besoni! Del zbathur dhe pa make-up, ‘e bukura’ Kylie Jenner është shumë ndryshe nga sa kishit menduar (FOTO)

Muajin e kaluar Kylie Jenner u kërkoi mbi 170 milionë ndjekësve të saj në Instagram që të qendrojnë në shtëpi në mënyrë që të...

Kim hap arkivat: Publikon foton e ëmbël me prindërit dhe motrat, ja si dukej familja Kardashian në vitet ’90

Kim Kardashian ka publikuar një foto arkive të disa viteve më parë, me prindërit dhe motrat e saj, Khloe e Kourtney. ...

Lajmet e fundit