Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Kyle Rittenhouse

Vrau dy protestues të “Black Lives Matter”, shpallet i pafajshëm Kyle Rittenhouse

Gjykata ka shpallur të pafajshëm Kyle Rittenhouse, i cili 1 vit më parë vrau 36 vjeçarin Joseph Rosenbaum dhe 26 vjeçarin Anthony Huber, si...

Lajmet e fundit