Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

kuvendi kombetar

Djali i Berishës tallet me Gazment Bardhin: Gaztori i Lulit 1956 = 5004

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ironizon sekretarin e PD, Gazment Bardhi, i cili po flet dhe po numëron emrat që morën pjesë në Kuvendin...

“5004 anëtarë në Kuvendin e Bashës”, Bardhi mban fjalën dhe LEXON një për një EMRAT

Partia Demokratike ka vendosur të publikojë të emrat e anëtarëve pjesëmarrës në Kuvendin Kombëtar të thirrur nga Lulzim Basha në 18 dhjetor. Sekretari i përgjithshëm...

Ishte të Kuvendi i 11 dhjetorit, Bardh Kadilli shfaqet dhe të Pallati Kongreseve: Të largojmë Bashën e Berishën, të zgjedhim një ekip të pastër

Bardh Kadilli, anëtar i Partisë Demokratike, merr pjesë sot në Kuvendit Kombëtar të kësaj force politike. Ai mori pjesë një javë më parë dhe...

Lulzim Basha mbledh sot Kuvendin Kombëtar, nis referendumi i Berishës në të gjitha degët e PD në vend

Kuvendi zyrtar i PD i njoftuar nga kryetari Lulzim Basha do të mblidhet paraditen e kësaj të shtune, në orën 11.00, shkruan newsbomb.al. Ky...

Kryesia e PD mblidhet një ditë para Kuvendit, “porosia” e vetme e Lulzim Bashës për anëtarët

Kreu i PD Lulzim Basha ka thirrur sot mbledhjen e Kryesisë së kësaj force politike. Referuar burimeve nga Partia Demokratike bëhet me dije se...

Një ditë para Kuvendit Kombëtar, zbardhet rendi i ditës: Miratohen masat për mbrojtjen e interesit të PD-së dhe aksioni për të ardhmen

Kuvendi Kombëtar i PD i thirrur nga Lulzim Basha ditën e nesërme do të ketë në rend dite tre pika. Pika e parë mësohet...

Demokratët e Rrogozhinës mohojnë firmat: E dhamë për Bashën, janë falsifikuar!

Drejtues të strukturës së PD-së në Rrogozhinë, kanë reaguar ndaj përmendjes së emrave si firmëtarëve të kuvendit të datës 11. Ata janë mbledhur në selinë...

Kartat e delegatëve, Bardhi: Janë të falsifikuara, i kanë prodhuar persona të paidentifikuar pa autorizimin e partisë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka reaguar në lidhje me prodhimin e disa bexhave që i janë shpërndarë delegatëve të PD-së, për organizimin...

Një tjetër delegat i PD denoncon: Edhe mua më kanë falsifikuar firmën!

Pas Freskida Rapos, edhe një tjetër delegat i Partisë Demokratike ka denoncuar se firma e tij ëhstë falsifikuar për të thirrur Kuvendin e 11...

Gaz Bardhi ashpërson tonet: Demokratët mblidhen në 18 dhjetor! Sali Berisha nuk e merr dot peng PD për hallin e tij personal

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, e bën të qartë qëndrimin zyrtar të demokratëve duke thënë se Kuvendi Kombëtar i Partisë do të...

Lajmet e fundit