Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kuvendi i pd

E zbulon Nishani: Kanë firmosur më shumë se dyfishi që nevojiten për mbledhjen e Kuvendit të PD

Ish-presidenti Bujar Nishani thotë se anëtarësia e PD-së ka arritur të mbledhë më shumë se 3,000 vota të nevojshme për të thirrur Kuvendin e...

Sali Berisha nis mbledhjen e firmave për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të PD-së (DOKUMENTI)

Ashtu sikurse ishte paralajmëruar më herët, ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur mbledhjen e firmave të delegatëve për mbledhjen e jashtëzakonshme të Kuvendit Kombëtar të...

“Punime të mbara Kuvendit të PD”, Andi Përmeti “i kthehet” Bashës: Në 8 vite ke bërë zotime të shumta publike, por ka ndodhur e...

Ish-deputeti Andi Përmeti ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pasi ky i fundit u zotua se nuk do të...

Basha tha se nuk do të lejojë mbledhjen e Kuvendit, reagon Berisha: Askush s’mund ta pengojë. Do të shpëtojmë partinë nga pazaret

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të Lulzim Basha, pasi ky i fundit tha se nuk do të ketë mbledhje të...

Nisin ikjet nga PD, profesori i Universitetit të Arteve: I zhgënjyer po tërhiqem nga Partia! Aty është “një klan” që mban peng çdo orientim...

Ish-dekani dhe profesori i njohur i Universitetit të Arteve, Ardian Isufi deklaron tërheqjen nga Partia Demokratike dhe të gjitha nagazhimet ndaj saj. “I zhgënjyer...

“Ose janë kopila të mëdhënj, ose lidera të mëdhenj”, Fuga analizon diskutimet në Kuvendin e PD: Këta janë mendjefylla që kënaqen me hamendësime!

Akademiku Artan Fuga analizon fjalimet në Kuvendin Kombëtar të PD që u mbajt në 17 korrik në Tiranë, duke nxjerr në pah sipas tij...

“Na ka nxirë fytyrën të gjithëve”, Bujar Nishani “shpërthen” për Kuvendin e PD: Nuk na dhimbset faqja mavi e Lulzim Bashës, ka 8 vjet...

Bujar Nishani, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD dhe njëherësh një ndër zërat më kritik brenda kësaj force politike, “shpërthen” ndaj Kuvendit Kombëtar të...

Grupimi “Për PD” godet Kuvendin e demokratëve: Vendimet antistatutore, fryma antidemokratike! S’kishte analizë për zgjedhjet, mijëra anëtarë e bojkotuan

Grupimi “Për PD” reagon ashpër për Kuvendin e PD që u mbajt dy ditë më parë në Tiranë, ku u votuan anëtarët e rinj...

Zgjedhjet e Këshillit Kombëtar të PD, Jemin Gjana: Kanë votuar 69.8% e delegatëve, rezultatet përfundimtare do të dalin nesër në mëngjes

Partia Demokratike ka mbajtur ditën e sotme Kuvendin Kombëtar, ndërkohë që është votuar edhe për anëtarët e rinj që do të zgjidhen në Këshillin...

“Kuvendi i PD si dasëm me lëng”, shpërthen Murrizi: Sot ligjëruan ca burra që u kanë ikur gratë, gra që u kanë ikur burrat...

Ish-deputeti Myslim Murrizi e ka cilësuar si një “dasëm me lëng, pa orkestër dhe pa meze” Kuvendin e Partisë Demokratike që u mbajt ditën...

Lajmet e fundit